RESULTATLISTA I PDF-FORMAT

  Resultat Örebro Indoor Games 11-12/1 2014

   KFUM Örebro Friidrott arrangerade i Tybblelundshallen
 
    MÄN 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Amadou Sussoho -95Huddinge AIS7,18FinalA
2Aligul Erkisi -91Falu IK7,27FinalA
3Daniel Nordmark -93Västerås FK7,32FinalA
4Tobias Jonsson -96IK Orient7,49
5Andreas Movin -96IFK Lidingö7,77
6Thamer Amara -96IF Göta Karlstad8,12
7Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,17

    MÄN 60 M  HEAT 2    
1Johan Forsberg -92Huddinge AISej tidFinalA
-Daniel Andersson -91KFUM Örebroej tidFinalB
-Anton Johansson -96KFUM Örebroej tidFinalB
-Erik Girukwayo -96IF Göta Karlstadej tidFinalB
-Anton Östebo -96Glanshammars IFej tidFinalB
-Ulrik Sköldkvist -94IFK Lidingöej tidFinalB

    MÄN 60 M  HEAT 3    
1Jonathan Holm -94Strands IF7,19FinalA
2Braulio Ribeiro -92IFK Nora7,33FinalA
3Marcus Hansson -91Falu IK7,37FinalA
4Christoffer GustafssonGoIF Tjalve7,42FinalA
5Sebastian Landström -94IFK Lidingö7,59
6Jesper Frykholm -96Glanshammars IF7,60
7Isak Karlsson -95FIN7,61
8Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn8,01

    MÄN 60 M  A-FINAL    2014-01-12
1Jonathan Holm -94Strands IF7,07
2Amadou Sussoho -95Huddinge AIS7,15
3Daniel Nordmark -93Västerås FK7,20
4Aligul Erkisi -91Falu IK7,24
5Braulio Ribeiro -92IFK Nora7,33
6Johan Forsberg -92Huddinge AIS7,38
7Christoffer GustafssonGoIF Tjalve7,40
8Marcus Hansson -91Falu IK7,42

    MÄN 60 M  B-FINAL    
1Daniel Andersson -91KFUM Örebro7,29
2Ulrik Sköldkvist -94IFK Lidingö7,34
3Anton Johansson -96KFUM Örebro7,54
4Erik Girukwayo -96IF Göta Karlstad7,57
5Anton Östebo -96Glanshammars IF7,96

    MÄN 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Alexander Brorsson -90IFK Växjö21,81
2Erik Annerfalk -94Mariestads AIF22,65
3Alexander Andersson -94IK Hakarpspojkarna23,54
4Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK24,03

    MÄN 200 M  HEAT 2    
1Veiko Aunapuu -92EST23,06
2Braulio Ribeiro -92IFK Nora23,51
3Sebastian Landström -94IFK Lidingö23,82
4Andreas Movin -96IFK Lidingö23,87

    MÄN 200 M  HEAT 3    
1Petter Gustafsson -94IK Hakarpspojkarna23,62
2Tobias Jonsson -96IK Orient24,08
3Isak Karlsson -95FIN24,19
4Jesper Frykholm -96Glanshammars IF24,29

    MÄN 200 M  HEAT 4    
1Oscar Johansson -95Högbo GIF24,46
2Andreas Führ -98KFUM Örebro24,55
3Sebastian Svedhammer -88Spårvägens FK25,38
4Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn25,93

    MÄN 200 M  HEAT 5    
1Hjalmar Åhman -97IFK Lidingö24,87
2Anton Östebo -96Glanshammars IF25,10
3David Svensson -97Stocksäters IF26,85

    MÄN 200 M  HEAT 6    
1Andreas Lundquist -70Huddinge AIS27,59
2Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö29,59
-Oscar Taha -02IFK LidingöDNS

    MÄN 200 M  HEAT 7    
1Robin Isaksson -02IFK Lidingö30,61
2Max Malmsten -02IFK Lidingö32,04
3Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö34,50

    MÄN 200 M  SAMLAD LISTA    
1Alexander Brorsson -90IFK Växjö21,81
2Erik Annerfalk -94Mariestads AIF22,65
3Veiko Aunapuu -92EST23,06
4Braulio Ribeiro -92IFK Nora23,51
5Alexander Andersson -94IK Hakarpspojkarna23,54
6Petter Gustafsson -94IK Hakarpspojkarna23,62
7Sebastian Landström -94IFK Lidingö23,82
8Andreas Movin -96IFK Lidingö23,87
9Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK24,03
10Tobias Jonsson -96IK Orient24,08
11Isak Karlsson -95FIN24,19
12Jesper Frykholm -96Glanshammars IF24,29
13Oscar Johansson -95Högbo GIF24,46
14Andreas Führ -98KFUM Örebro24,55
15Hjalmar Åhman -97IFK Lidingö24,87
16Anton Östebo -96Glanshammars IF25,10
17Sebastian Svedhammer -88Spårvägens FK25,38
18Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn25,93
19David Svensson -97Stocksäters IF26,85
20Andreas Lundquist -70Huddinge AIS27,59
21Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö29,59
22Robin Isaksson -02IFK Lidingö30,61
23Max Malmsten -02IFK Lidingö32,04
24Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö34,50

    MÄN 400 M  HEAT 1    2014-01-12
1Anton Nilsson -92Huddinge AIS51,17
2Andreas Movin -96IFK Lidingö52,36
3Arvid Berglund -91Tranås AIF52,38

    MÄN 400 M  HEAT 2    
1Peter Wallin -71IFK Märsta53,21
2Mohammed Loukili -96IFK Lidingö55,46
3Simon Sundström -98IFK Lidingö55,79

    MÄN 400 M  HEAT 3    
1Dag Hultberg -95GoIF Tjalve55,48
2Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn59,30
3René Cronestrand -96IFK Lidingö60,83

    MÄN 400 M  SAMLAD LISTA    
1Anton Nilsson -92Huddinge AIS51,17
2Andreas Movin -96IFK Lidingö52,36
3Arvid Berglund -91Tranås AIF52,38
4Peter Wallin -71IFK Märsta53,21
5Mohammed Loukili -96IFK Lidingö55,46
6Dag Hultberg -95GoIF Tjalve55,48
7Simon Sundström -98IFK Lidingö55,79
8Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn59,30
9René Cronestrand -96IFK Lidingö60,83

    MÄN 800 M  HEAT 1    2014-01-11
1Thomas Pickelner -85Spårvägens FK2.10,03
2Oscar Östebo -96Glanshammars IF2.13,48
3Jonathan Bergdahl -99Huddinge AIS2.13,80
4August Mollén -99IK Norrköping FI2.16,17
5Joseph Awbari -96Tyresö FK2.20,82
6René Cronestrand -96IFK Lidingö2.24,52
-Jesper Stark -93IK HakarpspojkarnaDQ F4.2.9

    MÄN 800 M  HEAT 2    
1Abshir Aweys -95KFUM Örebro1.57,59
2Bienvenue Musore -90Tyresö FK1.57,90
3Arvid Berglund -91Tranås AIF1.59,26
4Simon Sundström -98IFK Lidingö2.00,90
5Mohammed Loukili -96IFK Lidingö2.08,35
6Rasmus Troell -97Tyresö FK2.09,70
7Jonas Rosengren -72KFUM Örebro2.11,81
-Abdiqani Khadar -97KFUM ÖrebroDNF

    MÄN 800 M  SAMLAD LISTA    
1Abshir Aweys -95KFUM Örebro1.57,59
2Bienvenue Musore -90Tyresö FK1.57,90
3Arvid Berglund -91Tranås AIF1.59,26
4Simon Sundström -98IFK Lidingö2.00,90
5Mohammed Loukili -96IFK Lidingö2.08,35
6Rasmus Troell -97Tyresö FK2.09,70
7Thomas Pickelner -85Spårvägens FK2.10,03
8Jonas Rosengren -72KFUM Örebro2.11,81
9Oscar Östebo -96Glanshammars IF2.13,48
10Jonathan Bergdahl -99Huddinge AIS2.13,80
11August Mollén -99IK Norrköping FI2.16,17
12Joseph Awbari -96Tyresö FK2.20,82
13René Cronestrand -96IFK Lidingö2.24,52

    MÄN 1500 M      2014-01-12
1Kevin Hermansson -95Trollhättans FIK4.11,79
2Abshir Aweys -95KFUM Örebro4.13,41
3Abdiqani Khadar -97KFUM Örebro4.15,36
4William Fransson -96KFUM Örebro4.22,45
5David Karlsson -92IK Akele4.23,05
6Jonas Rosengren -72KFUM Örebro4.23,42
7Matan Mohamed -93IK Akele4.26,67

    MÄN 3000 M      2014-01-11
1Kristian Nedregård -74NOR8.53,02
2Andreas Åkesson -87Saltsjöbadens IF9.41,03
3Ulf Hallmén -68Hagaby GoIF9.46,09
4Johan Ingjald -87IF Start9.55,99
5Elias Zika -81IF Start10.41,80
-Stefan Stojanovic -98Huddinge AISDNF

    MÄN 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-01-11
1Alexander Brorsson -90IFK Växjö8,02Final
2Jonathan Holm -94Strands IF8,58Final
3Ulrik Sköldkvist -94IFK Lidingö9,27Final
4Anton Johansson -93Huddinge AIS9,86Final
-Petter Gustafsson -94IK HakarpspojkarnaDQ F4.3.15

    MÄN 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Fredrick Ekholm -94Huddinge AIS8,15Final
2Anders Leifsson -92IK Orient8,25Final
3Ayad Shaker -94Råby-Rekarne FIF9,25Final
-Rasmus Carlsson -88KFUM ÖrebroDNS

    MÄN 60 M HÄCK  FINAL    2014-01-11
1Alexander Brorsson -90IFK Växjö8,06
2Fredrick Ekholm -94Huddinge AIS8,07
3Anders Leifsson -92IK Orient8,28
4Jonathan Holm -94Strands IF8,42
5Ayad Shaker -94Råby-Rekarne FIF9,33
6Anton Johansson -93Huddinge AIS9,86
-Ulrik Sköldkvist -94IFK LidingöDNF

    MÄN HÖJD      2014-01-11
1Andreas Carlsson -95IK Ymer2,09
2Arlind Shaluni -92IK Norrköping FI2,06
3Edvin Heggemann -94KFUM Örebro1,83
4Jorgen Nirgi -92EST1,83
5Philip Andersson -95SOK Träff1,78
6Anton Johansson -96KFUM Örebro1,73
7Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn1,68


Arlind Shaluni
Philip Andersson
Edvin Heggemann
Andreas Carlsson
Jesper Karlsson Prütz
Jorgen Nirgi
Anton Johansson
163 168 173 178 183 188 191 194 197 200 203 206 209 212
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   o   xxx
-   -   -   -   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   o   -   xo  o   xo  xxx
o   xo  xxx
-   -   o   xo  o   xxx
o   o   xo  xxx
    MÄN STAV      2014-01-12
1Erik Thorstensson -89Spårvägens FK4,94
2Odd Eiken -91NOR4,94
3Simon Assarsson -91IFK Växjö4,84
4Veiko Aunapuu -92EST4,84
5Dennis Fransson-Bergetoft -92KFUM Örebro4,84
6J°rgen Skevik -94NOR4,74
6Per Drageryd -91KFUM Örebro4,74
8Fredrick Ekholm -94Huddinge AIS4,54
9Andreas Carlsson -95IK Ymer4,44
10Alfred Delefors -96GoIF Tjalve4,34
11Fredrik Weiseth -94NOR4,14
12Jens Roslund -96KFUM Örebro3,74
13Anton Johansson -93Huddinge AIS2,94
-Jorgen Nirgi -92EST0,00

    MÄN LÄNGD      2014-01-12
1Alexander Wittlock -91Spårvägens FK7,33
2Adam Ståhlberg -91Upsala IF7,17
3Tobias Jonsson -96IK Orient6,42
4Marcus Hansson -91Falu IK6,32
5Jesper Frykholm -96Glanshammars IF6,32
6Anton Johansson -96KFUM Örebro6,06
7Anton Östebo -96Glanshammars IF5,83

Anton Johansson
Jesper Frykholm
Marcus Hansson
Alexander Wittlock
Tobias Jonsson
Adam Ståhlberg
Anton Östebo
   x      x    606      x      x      x 
   x      x    616    616    632    603
 608    602    624    630    632    627
 711      x    733    717    722      x 
 624    642    599    605    624    597
   x      x      x      x    717    690
   x    574    568    553    583      x 
    MÄN KULA      2014-01-12
1Magnus Håkansson -70Valbo AIF13,64
2Ali Alsaadi -95Råby-Rekarne FIF12,59
3Jorgen Nirgi -92EST12,42
4Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF9,23

    P17 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Emil Boström -97Kils AIK7,45Final
2Oscar Jacobsson -97Västerås FK7,53Final
3Max Nero -98IF Göta Karlstad7,65Final
4Joakim Karlsson -97Finspångs AIK7,65Final
5Christoffer Sandell -97Råby-Rekarne FIF7,71Final
6David Svensson -97Stocksäters IF8,19
7Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF8,33
-Hjalmar Åhman -97IFK LidingöDNS

    P17 60 M  HEAT 2    
1Lukas Norden -97Västerås FK7,34Final
2Jonathan Andersson -97IF Göta Karlstad7,69Final
3Marcus Jaurell -97Hässelby SK7,76Final
4Andreas Führ -98KFUM Örebro7,76
5Albin Boestad -97IFK Lidingö7,86
6Tobias Söderberg -98IF Göta Karlstad7,88
7Pontus Jansson -98Wedevågs IF8,02

    P17 60 M  FINAL    2014-01-12
1Lukas Norden -97Västerås FK7,31
2Emil Boström -97Kils AIK7,47
3Oscar Jacobsson -97Västerås FK7,57
4Jonathan Andersson -97IF Göta Karlstad7,62
5Joakim Karlsson -97Finspångs AIK7,69
6Christoffer Sandell -97Råby-Rekarne FIF7,71
7Max Nero -98IF Göta Karlstad7,74
8Marcus Jaurell -97Hässelby SK7,75

    P17 400 M  HEAT 1    2014-01-11
1Albin Johansson -97Högbo GIF54,53
2Hjalmar Åhman -97IFK Lidingö56,00
3Gustaf Olsson -98Lidköpings IS59,04

    P17 400 M  HEAT 2    
1Viktor Kårefjärd -98Råby-Rekarne FIF54,97
2William Björkman -98IK Hakarpspojkarna55,34
3Sebastian Larsson -97Råby-Rekarne FIF60,82

    P17 400 M  SAMLAD LISTA    
1Albin Johansson -97Högbo GIF54,53
2Viktor Kårefjärd -98Råby-Rekarne FIF54,97
3William Björkman -98IK Hakarpspojkarna55,34
4Hjalmar Åhman -97IFK Lidingö56,00
5Gustaf Olsson -98Lidköpings IS59,04
6Sebastian Larsson -97Råby-Rekarne FIF60,82

    P17 1500 M      2014-01-12
1Christoffer Ahl -98Hammarby IF4.23,27
2Albin Carlsson -98IK Akele4.30,39
3Simon Persson -98KFUM Örebro4.44,36

    P17 HÖJD      2014-01-11
1Otto Brinkman -97Spårvägens FK1,86
2Linus Willers -98IK Norrköping FI1,80
3Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,77
4Tobias Söderberg -98IF Göta Karlstad1,71
5Simon Andersson -97SOK Träff1,63


Mikael Jansson
Otto Brinkman
Simon Andersson
Tobias Söderberg
Linus Willers
153 158 163 168 171 174 177 180 183 186 193
-   o   o   o   xxo xo  o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   o   xx-
-   -   o   xxx
o   o   xo  o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
    P17 LÄNGD      2014-01-12
1Max Nero -98IF Göta Karlstad6,21
2Marcus Jaurell -97Hässelby SK5,99
3Albin Boestad -97IFK Lidingö5,83
4Mikael Jansson -98KFUM Örebro5,60
5Tobias Söderberg -98IF Göta Karlstad5,60
6Simon Andersson -97SOK Träff5,39
7David Svensson -97Stocksäters IF5,09

Simon Andersson
Tobias Söderberg
Max Nero
Mikael Jansson
Albin Boestad
Marcus Jaurell
David Svensson
 513   492   539   515   527   504
 554     x     x   550   539   560
 621   605   583   604   597   621
 553   559   554   545   560     x
 568   555   571   556   583   569
 571   582   599     -   588     -
 499   485   509   494   508   493
    P17 KULA 5,0      2014-01-11
1Jesper Arbinge -97Huddinge AIS16,21

    P15 60 M      2014-01-11
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske7,64
2Victor Wiberg -99IK Stål7,86
3Markus Thorsell -99Råby-Rekarne FIF7,99

    P15 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske25,38
2Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro26,03
3Oskar Erixon -99IK Westmannia26,28

    P15 200 M  HEAT 2    
1Victor Wiberg -99IK Stål25,71
2Simon Wiklund -99IK Wilske26,86
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro28,28

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske25,38
2Victor Wiberg -99IK Stål25,71
3Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro26,03
4Oskar Erixon -99IK Westmannia26,28
5Simon Wiklund -99IK Wilske26,86
6Jack Karlsson -99KFUM Örebro28,28

    P15 1000 M      2014-01-11
1Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro2.50,96
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.54,04
3Jonatan Gustafsson -99KFUM Örebro2.57,98
4Simon Wiklund -99IK Wilske3.06,76

    P15 60 M HÄCK      2014-01-12
1Simon Wiklund -99IK Wilske9,74
2Sondre Guttormsen -99NOR9,91

    P15 HÖJD      2014-01-11
1Simon Wiklund -99IK Wilske1,80
2Hampus Carlens -99IFK Lidingö1,73
3Tom Johansson -99KFUM Örebro1,70
4Robin Edqvist -99KFUM Örebro1,64
5Gustav Ivarsson -99KFUM Örebro1,64
6Markus Thorsell -99Råby-Rekarne FIF1,61


Markus Thorsell
Tom Johansson
Gustav Ivarsson
Hampus Carlens
Robin Edqvist
Simon Wiklund
138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 180 187
o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   o   -   o   xo  - 
-   o   xo  xo  xo  o   xxo xxx
-   -   -   -   -   xo  o   xxo o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xxx
    P15 STAV      2014-01-12
1Sondre Guttormsen -99NOR3,44
2Tom Johansson -99KFUM Örebro2,84

    P15 LÄNGD      2014-01-12
1Victor Wiberg -99IK Stål5,66
2Jesper Mårtensson -99IK Wilske5,63
3Markus Thorsell -99Råby-Rekarne FIF5,56
4Noa Fridell -99Eskilstuna FI5,44
5Simon Wiklund -99IK Wilske5,43
6Oskar Erixon -99IK Westmannia5,41

Simon Wiklund
Oskar Erixon
Markus Thorsell
Noa Fridell
Jesper Mårtensson
Victor Wiberg
 463   526     x   522   535   543
 541     x   293   318     x     x
 546   520   555   556   532   541
 527     x   536   544   541     x
 525   406   552   552   563   559
 523   546   539   547   537   566
    P15 KULA 4,0      2014-01-11
1Victor Wiberg -99IK Stål12,04

    P14 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro8,10Final
2Andreas Varter -00EST8,20Final
3Timmy Karlsson -00Huddinge AIS8,34Final
4Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,44Final
5Mikael Lundquist -00Huddinge AIS8,65
6Nils Söderqvist -00Huddinge AIS8,85
7Simon Lövgren -00Stocksäters IF9,41
-Daniel Zubicky -00KFUM ÖrebroDQ F4.3.15

    P14 60 M  HEAT 2    
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro7,82Final
2Felix Prins -00Hammarby IF7,90Final
3Adriano Grueso -00Västerås FK8,47Final
4William Hagman -00Huddinge AIS8,50Final
5Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF8,57
6Oliver Erixon -00IFK Stocksund9,10
7Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF9,42

    P14 60 M  FINAL    2014-01-11
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro7,74
2Felix Prins -00Hammarby IF7,76
3Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro8,14
4Andreas Varter -00EST8,15
5Timmy Karlsson -00Huddinge AIS8,29
6Adriano Grueso -00Västerås FK8,42
7William Hagman -00Huddinge AIS8,49
-Jonathan Granath -00KFUM ÖrebroDNS

    P14 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Felix Prins -00Hammarby IF25,30
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro25,76
3Andreas Varter -00EST26,71

    P14 200 M  HEAT 2    
1William Hagman -00Huddinge AIS28,66
-Timmy Karlsson -00Huddinge AISDQ F4.2.9
-Mikael Lundquist -00Huddinge AISDNS

    P14 200 M  HEAT 3    
1Daniel Zubicky -00KFUM Örebro29,39
2Markus Asplund -00Huddinge AIS31,92
-Sebastian Löschner -00Huddinge AISDNS

    P14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Felix Prins -00Hammarby IF25,30
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro25,76
3Andreas Varter -00EST26,71
4William Hagman -00Huddinge AIS28,66
5Daniel Zubicky -00KFUM Örebro29,39
6Markus Asplund -00Huddinge AIS31,92

    P14 1000 M      2014-01-11
1Carl Jälknäs -00Trollhättans FIK2.56,27
2Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.57,35
3Eric Källman -00IK Ymer3.03,11
4Oliver Erixon -00IFK Stocksund3.21,41
5Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF3.22,50
6Linus Näslund -00Ärla IF3.26,44
7Lucas Olsson -00Lidköpings IS3.26,58
8Markus Asplund -00Huddinge AIS3.27,98
9Ozzie Hinshaw -00Motala AIF3.53,58

    P14 60 M HÄCK      2014-01-12
1Felix Prins -00Hammarby IF9,71
2Ozzie Hinshaw -00Motala AIF12,19

    P14 HÖJD      2014-01-11
1Timmy Karlsson -00Huddinge AIS1,51
2William Hagman -00Huddinge AIS1,48
3Jack Tranderyd -00KFUM Örebro1,42
4Oliver Erixon -00IFK Stocksund1,39
5Samuel Karlsson -00Eskilstuna FI1,34
6Nils Söderqvist -00Huddinge AIS1,29


Oliver Erixon
Timmy Karlsson
Samuel Karlsson
William Hagman
Jack Tranderyd
Nils Söderqvist
124 129 134 139 142 145 148 151 155
o   o   xo  xxo - 
-   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxx
xo  o   o   o   o   xxx
o   o   xxx
    P14 STAV      2014-01-12
1Andreas Varter -00EST3,24
2Simen Guttormsen -01NOR2,64
3Mikael Lundquist -00Huddinge AIS2,44

    P14 LÄNGD      2014-01-12
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro5,66
2Felix Prins -00Hammarby IF5,64
3Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,96
4Samuel Karlsson -00Eskilstuna FI4,59
5Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF4,58
6Nils Söderqvist -00Huddinge AIS4,08
7Sebastian Löschner -00Huddinge AIS4,07
8Daniel Zubicky -00KFUM Örebro3,84
9Ozzie Hinshaw -00Motala AIF3,68
10Albin Hagberg -00Katrineholms SK3,51
-Leo Kaaling -00Huddinge AIS0,00

Jonathan Granath
Olle Tyrsmo
Gustav Karlsson
Nils Söderqvist
Felix Prins
Leo Kaaling
Daniel Zubicky
Ozzie Hinshaw
Sebastian Löschner
Samuel Karlsson
Albin Hagberg
 494     x   496   491   451   469
 436   458   441     x   436     x
 563   555     -   554   554   566
 405   408   295   391     x   402
 503     x   562   559     x   564
   x     x     x 
   x     x   379   357     x   384
 273   368   367
 400   276   394   402   397   407
 426   431   454   445   456   459
 336   351   345
    P14 KULA 4,0      2014-01-11
1Sebastian Löschner -00Huddinge AIS10,70
2Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro10,56
3Leo Kaaling -00Huddinge AIS10,55
4Ozzie Hinshaw -00Motala AIF7,97
5Albin Hagberg -00Katrineholms SK6,12

    P13 60 M      2014-01-11
1Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro8,72
2Linus Strand -01KFUM Örebro9,10
3Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro9,18
4Oscar Persson -01Frövi IK9,37
5Melvin Wahlström -01Motala AIF9,39
6Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro9,48
-Daniel Malmgren -01Stocksäters IFDNS

    P13 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro28,73
2Felix Wallin -01IFK Märsta29,80
3Linus Strand -01KFUM Örebro30,16
4Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro31,18

    P13 200 M  HEAT 2    
1Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro31,09
2Oscar Persson -01Frövi IK32,55
3Oskar Nordlund -01Täby IS34,37

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro28,73
2Felix Wallin -01IFK Märsta29,80
3Linus Strand -01KFUM Örebro30,16
4Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro31,09
5Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro31,18
6Oscar Persson -01Frövi IK32,55
7Oskar Nordlund -01Täby IS34,37

    P13 600 M      2014-01-11
1Melker Forsberg -01Glanshammars IF1.51,40
2Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro1.56,65

    P13 60 M HÄCK      2014-01-12
1Felix Wallin -01IFK Märsta10,44
2Simen Guttormsen -01NOR11,02
3Melker Forsberg -01Glanshammars IF11,08
4Melvin Wahlström -01Motala AIF11,75
5Oskar Nordlund -01Täby IS12,33

    P13 HÖJD      2014-01-11
1Daniel Malmgren -01Stocksäters IF1,72
2Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro1,51
3Oskar Nordlund -01Täby IS1,29


Daniel Malmgren
Oskar Nordlund
Rasmus Hugosson
114 119 124 129 134 139 142 145 148 151 154 157 160 162 164 166 168 170 172 174
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   xxo xxx
-   -   -   xo  o   o   o   o   o   o   xxx
    P13 LÄNGD ZON      2014-01-12
1Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro4,79
2Felix Wallin -01IFK Märsta4,57
3Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro4,37
4Oscar Persson -01Frövi IK4,22
5Melker Forsberg -01Glanshammars IF4,15
6Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro4,12
7Melvin Wahlström -01Motala AIF3,97
8Oskar Nordlund -01Täby IS3,83
9Linus Strand -01KFUM Örebro3,68

Oskar Nordlund
Rasmus Hugosson
Felix Wallin
Oscar Persson
Melker Forsberg
Gustaf Otterhed
Philip Wilhelmsson
Melvin Wahlström
Linus Strand
 361   383   333   366   293   295
 279   479   470   473   467   442
 440   431   444   451   457   449
 409   422   417   417   409   381
 405   365   413   406   404   415
 437   413   435   437   420   435
 408   412   396   397   389   390
 368   374   397   374   371   388
 368     x   278
    P13 KULA 3,0      2014-01-11
1Hugo Karlsson -01Götlunda IF10,48
2Benjamin Kadic -01KFUM Örebro9,56
3Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro8,78
4Gustav Mattsson -01Skillingaryds FK8,03
5Tor Stolpe -01Götlunda IF7,53
6Oscar Persson -01Frövi IK7,16

    P12 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Karl-William Einarson -02Wedevågs IF8,98Final
2Oscar Taha -02IFK Lidingö9,08Final
3André Särnholm -02KFUM Örebro9,17Final
4Lukas Werner -02IFK Lidingö9,67Final9,667
5Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö9,98
6Jörgen Gullstrand -02SOK Träff11,38

    P12 60 M  HEAT 2    
1Zion Eriksson -02IK Stål8,26Final
2Robin Isaksson -02IFK Lidingö9,00Final
3Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö9,11Final
4Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,22Final
5Kevin Bodén -02Motala AIF9,679,668
6Max Malmsten -02IFK Lidingö9,70
7Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF9,90

    P12 60 M  FINAL    2014-01-11
1Zion Eriksson -02IK Stål8,28
2Karl-William Einarson -02Wedevågs IF8,77
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö9,04
4Oscar Taha -02IFK Lidingö9,10
5Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö9,10
6Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,20
7André Särnholm -02KFUM Örebro9,21
8Lukas Werner -02IFK Lidingö9,61

    P12 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Zion Eriksson -02IK Stål26,47
2Karl-William Einarson -02Wedevågs IF29,61
3Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro29,79
4August Kallin -02Västerås FK30,32

    P12 200 M  HEAT 2    
1André Särnholm -02KFUM Örebro30,50
2Pontus Gustavsson -02Västerås FK30,64
-Viktor Palmén -02Karlskoga FIFDNS

    P12 200 M  HEAT 3    
1Dennis Holmstedt -02IK Westmannia29,90
2Kevin Bodén -02Motala AIF32,30
3Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF32,76

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Zion Eriksson -02IK Stål26,47
2Karl-William Einarson -02Wedevågs IF29,61
3Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro29,79
4Dennis Holmstedt -02IK Westmannia29,90
5August Kallin -02Västerås FK30,32
6André Särnholm -02KFUM Örebro30,50
7Pontus Gustavsson -02Västerås FK30,64
8Kevin Bodén -02Motala AIF32,30
9Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF32,76

    P12 600 M      2014-01-11
1Oscar Taha -02IFK Lidingö1.44,31
2Dennis Holmstedt -02IK Westmannia1.45,69
3August Kallin -02Västerås FK1.51,22
4Robin Isaksson -02IFK Lidingö1.52,31
5Kevin Bodén -02Motala AIF1.52,90
6Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö1.58,08
7Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö2.02,13
8Lukas Werner -02IFK Lidingö2.03,52
-Max Malmsten -02IFK LidingöDNF

    P12 60 M HÄCK      2014-01-12
1Zion Eriksson -02IK Stål10,46
2Kevin Bodén -02Motala AIF11,89
3Noha Olsson -02KFUM Örebro11,93
4Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF14,57

    P12 HÖJD      2014-01-11
1Zion Eriksson -02IK Stål1,51
2Max Malmsten -02IFK Lidingö1,26
3Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö1,26
4Lukas Werner -02IFK Lidingö1,26
5Kevin Bodén -02Motala AIF1,21
6André Särnholm -02KFUM Örebro1,21
7Oscar Taha -02IFK Lidingö1,16


Oscar Taha
Lukas Werner
André Särnholm
Zion Eriksson
Marcus Winzenburg
Kevin Bodén
Max Malmsten
111 116 121 126 131 140 143 147 151
o   xxo xxx
o   o   o   xxo xxx
o   xo  o   xxx
-   o   o   o   o   o   o   o   xxo
-   xo  o   xo  xxx
o   o   o   xxx
o   xo  o   o   xxx
    P12 LÄNGD ZON      2014-01-12
1Zion Eriksson -02IK Stål5,23
2Karl-William Einarson -02Wedevågs IF4,36
3Pontus Gustavsson -02Västerås FK4,22
4August Kallin -02Västerås FK4,15
5André Särnholm -02KFUM Örebro4,12
6Noa OlssonKFUM Örebro4,03
7Kevin Bodén -02Motala AIF4,02
8Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF3,82
9Viktor Palmén -02Karlskoga FIF3,25
10Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF2,79
11Jörgen Gullstrand -02SOK Träff2,31

Kevin Bodén
Viktor Palmén
Karl Ekshagen
Zion Eriksson
André Särnholm
August Kallin
Andreas Karlsson
Pontus Gustavsson
Karl-William Einarson
Jörgen Gullstrand
Noa Olsson
 395   402   397   391   388   386
   x   324   325
 366   375   360   353   376   382
 377   387   523     -     -     -
 394   386   402   379   412   384
 395     x   395   397   394   415
 273   279   277
 396     x   388   415   408   422
 425   425   427   425   436   427
   x     x   231
 398   387   403   386   396   390
    P12 KULA 3,0      2014-01-11
1Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,17
2August Kallin -02Västerås FK7,70
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö7,34
4Jonathan Westerberg -02IFK Lidingö6,50
5Marcus Winzenburg -02IFK Lidingö6,17
6Karl-William Einarson -02Wedevågs IF6,12
7Kevin Bodén -02Motala AIF5,70
8Lukas Werner -02IFK Lidingö5,25

    P11 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Liam Wiklander -03IK Norrköping FI9,24Final
2Henrik Franzén -03KFUM Örebro9,69Final
3Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro9,79Final
4Philip Zetterman -03KFUM Örebro9,80Final
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro9,87Final

    P11 60 M  HEAT 2    
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad9,12Final
2Veljko Paripovic -03KFUM Örebro9,38Final
3Pelle Karlsson -03Götlunda IF9,54Final
4Benjamin Berge -03Motala AIF10,30
5Arvid Fagerblom -03IK Wilske11,16

    P11 60 M  FINAL    2014-01-11
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad9,06
2Liam Wiklander -03IK Norrköping FI9,09
3Veljko Paripovic -03KFUM Örebro9,26
4Pelle Karlsson -03Götlunda IF9,42
5Henrik Franzén -03KFUM Örebro9,66
6Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro9,72
7Philip Zetterman -03KFUM Örebro9,74
8Tobias Erlandh -03KFUM Örebro9,74

    P11 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad30,52
2Veljko Paripovic -03KFUM Örebro32,10
3Oliver Lundström -03KFUM Örebro32,47
4Philip Zetterman -03KFUM Örebro33,07

    P11 200 M  HEAT 2    
1Tobias Erlandh -03KFUM Örebro33,92
2Benjamin Berge -03Motala AIF36,27
3Arvid Fagerblom -03IK Wilske40,61

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad30,52
2Veljko Paripovic -03KFUM Örebro32,10
3Oliver Lundström -03KFUM Örebro32,47
4Philip Zetterman -03KFUM Örebro33,07
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro33,92
6Benjamin Berge -03Motala AIF36,27
7Arvid Fagerblom -03IK Wilske40,61

    P11 600 M      2014-01-11
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad1.55,90
2Henrik Franzén -03KFUM Örebro1.56,95
3Emrik Fröding -03Götlunda IF2.04,54
4Benjamin Berge -03Motala AIF2.21,69
5Arvid Fagerblom -03IK Wilske2.34,50

    P11 HÖJD      2014-01-11
1Gustav Carlring -03KFUM Örebro1,25
2Pelle Karlsson -03Götlunda IF1,14
2Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro1,14
4Liam Wiklander -03IK Norrköping FI1,14
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro1,09


Gustav Carlring
Tobias Erlandh
Pelle Karlsson
Liam Wiklander
Lukas Bjuremar
94  99  104 109 114 119 122 125
o   o   o   o   o   xxo xxo xo
o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   o   xxx
    P11 LÄNGD ZON      2014-01-12
1Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad4,04
2Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro3,72
3Gustav Carlring -03KFUM Örebro3,63
4Henrik Franzén -03KFUM Örebro3,62
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro3,62
6Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro3,39
7Olof Halfvarson -03KFUM Örebro3,37
8Philip Zetterman -03KFUM Örebro3,34
9Nour Shire -03KFUM Örebro3,31
10Oliver Johansson-Elvin -03Motala AIF3,05
11Benjamin Berge -03Motala AIF3,04
12Arvid Fagerblom -03IK Wilske2,99

Oliver Johansson-Elvin
Nour Shire
Olof Halfvarson
Oliver Ellström
Tobias Erlandh
Lukas Bjuremar
Gustav Carlring
Vilmer Göthlin
Benjamin Berge
Arvid Fagerblom
Philip Zetterman
Henrik Franzén
 293   305   297
 331   298   308
 337   321   331   330   307   281
 390   392   397   392   394   404
 322   362   337   349   342     x
 363   350   338   283   362   372
 363   344     x   357     x   323
 339   320   321   334   328   337
 285   301   304
 294   276   299
 323   331   334   331   327   334
   x   349   362   355     x     x
    P11 KULA 2,0      2014-01-12
1Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro7,49
2Oliver Ellström -03IF Göta Karlstad7,11
3Tobias Erlandh -03KFUM Örebro7,04
4Oliver Johansson-Elvin -03Motala AIF6,23
5Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro6,19
6Olof Halfvarson -03KFUM Örebro6,00
7Philip Zetterman -03KFUM Örebro5,91
8Veljko Paripovic -03KFUM Örebro5,76
9Nour Shire -03KFUM Örebro4,88
10Arvid Fagerblom -03IK Wilske4,18
12Benjamin Berge -03Motala AIF4,02

    P10 60 M      2014-01-11
1Jonathan Appel -04Linköpings GIF9,75
2Victor Welander -04KFUM Örebro9,84
3Alexander Boström -04Frövi IK9,99
4Viktor Stenberg-Lilja -04KFUM Örebro10,38
5Emil Fredensborg -04KFUM Örebro10,67
6Hubert Spanedal -04KFUM Örebro10,75
7Simon Björkegren -04Stocksäters IF10,99
8Marcus Vognild -04KFUM Örebro11,58

    P10 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Erik Zetterlund -04KFUM Örebro33,58
2Anton Högkvist -04Åsbro GoIF35,57
3Leo Eriksson -04KFUM Örebro37,15
4Oscar Johnsson -04KFUM Örebro39,29

    P10 200 M  HEAT 2    
1Max Fröberg -04Karlskoga FIF37,45
2Gustav Yttermalm -04KFUM Örebro37,66
3Emil Fredensborg -04KFUM Örebro38,75

    P10 200 M  HEAT 3    
1Alexander Boström -04Frövi IK35,45
2David Kjellström -04KFUM Örebro35,99
3Alexander Sundquist -04KFUM Örebro36,76

    P10 200 M  HEAT 4    
1Emil Larsson -04Stocksäters IF36,85
2Oskar Svensson -04KFUM Örebro37,90
3Marcus Vognild -04KFUM Örebro40,09

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Erik Zetterlund -04KFUM Örebro33,58
2Alexander Boström -04Frövi IK35,45
3Anton Högkvist -04Åsbro GoIF35,57
4David Kjellström -04KFUM Örebro35,99
5Alexander Sundquist -04KFUM Örebro36,76
6Emil Larsson -04Stocksäters IF36,85
7Leo Eriksson -04KFUM Örebro37,15
8Max Fröberg -04Karlskoga FIF37,45
9Gustav Yttermalm -04KFUM Örebro37,66
10Oskar Svensson -04KFUM Örebro37,90
11Emil Fredensborg -04KFUM Örebro38,75
12Oscar Johnsson -04KFUM Örebro39,29
13Marcus Vognild -04KFUM Örebro40,09

    P10 600 M      2014-01-11
1Erik Zetterlund -04KFUM Örebro2.06,02
2Anton Högkvist -04Åsbro GoIF2.08,11
3David Kjellström -04KFUM Örebro2.12,26
4Emil Larsson -04Stocksäters IF2.17,25
5Jonathan Appel -04Linköpings GIF2.17,99
6Leo Eriksson -04KFUM Örebro2.22,70

    P10 HÖJD      2014-01-11
1Alexander Boström -04Frövi IK1,15
2Emil Larsson -04Stocksäters IF1,06
3Julius Wiklund -06IK Wilske1,06
4Axel Stackling -04Stocksäters IF1,01


Emil Larsson
Alexander Boström
Axel Stackling
Julius Wiklund
81  86  91  96  101 106 109 112 115 118
o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   xo  o   o   o   xxo o   xxx
o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   o   xo  xo  xxx
    P10 LÄNGD ZON      2014-01-12
1Alexander Boström -04Frövi IK3,77
2Victor Welander -04KFUM Örebro3,75
3Anton Högkvist -04Åsbro GoIF3,47
4David Kjellström -04KFUM Örebro3,35
5Leo Eriksson -04KFUM Örebro3,33
6Emil Larsson -04Stocksäters IF3,33
7Emil Fredensborg -04KFUM Örebro3,28
8Alexander Sundquist -04KFUM Örebro3,28
9Max Fröberg -04Karlskoga FIF3,20
10Viktor Stenberg-Lilja -04KFUM Örebro3,16
11Oskar Svensson -04KFUM Örebro3,04
12Hubert Spanedal -04KFUM Örebro2,89
13Marcus Vognild -04KFUM Örebro2,82
14Gustav Yttermalm -04KFUM Örebro2,73

Viktor Stenberg-Lilja
Max Fröberg
Marcus Vognild
Alexander Sundquist
Anton Högkvist
Leo Eriksson
Emil Larsson
Alexander Boström
Gustav Yttermalm
Victor Welander
Emil Fredensborg
Hubert Spanedal
Oskar Svensson
David Kjellström
 316   312   305
 313   320   266
 282   263   272
 323   287   312   322   316   328
 308   313   332   325   326   347
 313   321   329   327   322   333
 333   313   313   312   287   295
 344   323   365   356   344   377
 273     x     x 
 362   360   375   358     x     x
 318   321   316   315   328   327
 284   289   270
 304     x   288
   x   307   324   317   335   332
    P10 KULA 2,0      2014-01-12
1Alexander Boström -04Frövi IK7,53
2Victor Welander -04KFUM Örebro7,11
3Leo Eriksson -04KFUM Örebro6,69
4Alexander Sundquist -04KFUM Örebro6,47
5Emil Fredensborg -04KFUM Örebro5,87
6Oskar Svensson -04KFUM Örebro5,23

    P9 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Linus Jönsson -05IK Norrköping FI10,00Final
2Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro10,17Final
3Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro10,56Final
4Leopold Andersson -05KFUM Örebro10,66Final

    P9 60 M  HEAT 2    
1Sigge Bergentz -06KFUM Örebro10,41Final
2Hugo Carlring -06KFUM Örebro10,64Final
3Noah Simonsson -05KFUM Örebro10,98Final
4Julius Wiklund -06IK Wilske11,01
5Leon Bodén -05Motala AIF11,28
6Oscar Welander -06KFUM Örebro11,53

    P9 60 M  HEAT 3    
1Joakim Gråman -06Hanvikens SK10,31Final
2Johan Lindkvist -06Wedevågs IF11,14
3Robin Ringström -05KFUM Örebro11,43
4Ville Bjuremar -06KFUM Örebro11,54
5Sigvard Einarson -07Wedevågs IF11,74
6Oskar Gyhlenius -07KFUM Örebro12,51

    P9 60 M  FINAL    2014-01-11
1Linus Jönsson -05IK Norrköping FI9,91
2Joakim Gråman -06Hanvikens SK10,07
3Sigge Bergentz -06KFUM Örebro10,23
4Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro10,44
5Hugo Carlring -06KFUM Örebro10,63
6Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro10,69
7Noah Simonsson -05KFUM Örebro10,74
8Leopold Andersson -05KFUM Örebro11,18

    P9 400 M  HEAT 1    2014-01-12
1William Lindh -05KFUM Örebro1.22,25
2Noah Simonsson -05KFUM Örebro1.28,43
3Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro1.28,47
4Julius Wiklund -06IK Wilske1.28,85
5Arvid Johansson -05Karlskoga FIF1.33,25
6Leon Bodén -05Motala AIF1.33,56
7Ville Bjuremar -06KFUM Örebro1.40,68

    P9 400 M  HEAT 2    
1Buster Runheim -06KFUM Örebro1.29,99
2Adam Odell -06KFUM Örebro1.32,42
3Sigvard Einarson -07Wedevågs IF1.34,62
4Johan Lindkvist -06Wedevågs IF1.34,95
5Malte Olsson -06KFUM Örebro1.39,85
6Emil Svedberg -06Karlskoga FIF1.42,10

    P9 400 M  SAMLAD LISTA    
1William Lindh -05KFUM Örebro1.22,25
2Noah Simonsson -05KFUM Örebro1.28,43
3Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro1.28,47
4Julius Wiklund -06IK Wilske1.28,85
5Buster Runheim -06KFUM Örebro1.29,99
6Adam Odell -06KFUM Örebro1.32,42
7Arvid Johansson -05Karlskoga FIF1.33,25
8Leon Bodén -05Motala AIF1.33,56
9Sigvard Einarson -07Wedevågs IF1.34,62
10Johan Lindkvist -06Wedevågs IF1.34,95
11Malte Olsson -06KFUM Örebro1.39,85
12Ville Bjuremar -06KFUM Örebro1.40,68
13Emil Svedberg -06Karlskoga FIF1.42,10

    P9 LÄNGD ZON      2014-01-12
1Joakim Gråman -06Hanvikens SK3,56
2William Lindh -05KFUM Örebro3,44
3Hugo Carlring -06KFUM Örebro3,30
4Arvid Johansson -05Karlskoga FIF3,14
5Julius Wiklund -06IK Wilske3,07
6Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro3,05
7Johan Lindkvist -06Wedevågs IF3,03
8Robin Ringström -05KFUM Örebro2,90
9Ville Bjuremar -06KFUM Örebro2,81
10Sigvard Einarson -07Wedevågs IF2,72
11Leon Bodén -05Motala AIF2,62
12Adam Odell -06KFUM Örebro2,62
13Oskar Gyhlenius -07KFUM Örebro2,28
14Wilmer Larsson -07IK Wilske2,03

Sigvard Einarson
Arvid Johansson
Albin Gyhlenius
Johan Lindkvist
Ville Bjuremar
Oskar Gyhlenius
Leon Bodén
William Lindh
Julius Wiklund
Hugo Carlring
Wilmer Larsson
Joakim Gråman
Adam Odell
Robin Ringström
 253    272    248
 287    282    293    314    301    306
 294    276    276    256    305    224
 303    291    296    283    301    294
 271    281    251
 228    202    193
 262    242    179
 331    330    344    334    338    343
 303    295    299    288    282    307
 311    313    290    319    330    307
 203    193      x 
 340    336    341    356    347    328
 262    232    237
 275    238    288    275    290      x 
    P9 KULA 2,0      2014-01-11
1Leon Bodén -05Motala AIF6,17
2Robin Ringström -05KFUM Örebro6,01
3Linus Jönsson -05IK Norrköping FI5,25
4Oscar Welander -06KFUM Örebro5,13
5Julius Wiklund -06IK Wilske5,04
6Johan Lindkvist -06Wedevågs IF4,60
7Ville Bjuremar -06KFUM Örebro4,46
8Adam Odell -06KFUM Örebro4,41
9Sigvard Einarson -07Wedevågs IF3,88
10Alex Gisslén -06IK Wilske3,85
11Mio Gullbrand -06Karlskoga FIF3,60

    KVINNOR 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,58Final
2Maria Gustafsson -88IFK Lidingö7,73Final
3Susanne Schussler -95IF Göta Karlstad8,00Final
4Moa Ullgren -96GoIF Tjalve8,17
5Hanna Johnsson -96IFK Lidingö8,36
6Kristin Andersson -92IF Göta Karlstad8,58
-Malin Johansson -90IFK VäxjöDNF

    KVINNOR 60 M  HEAT 2    
1Sara Söderberg -94GoIF Tjalve7,75Final
2Tove Ågren -96Falu IK7,82Final
3Hanna Wiss -91KFUM Örebro7,83Final
4Ellen Sääw -90Falu IK7,95Final
5Caroline Andersson -92IF Göta Karlstad8,00Final
6Emma Suhonen -91NOR8,03
7Isabel Annerfalk -93Mariestads AIF8,15
8Frida Johansson -95IF Göta Karlstad8,45

    KVINNOR 60 M  FINAL    2014-01-11
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,61
2Maria Gustafsson -88IFK Lidingö7,72
3Sara Söderberg -94GoIF Tjalve7,74
4Tove Ågren -96Falu IK7,82
5Hanna Wiss -91KFUM Örebro7,88
6Caroline Andersson -92IF Göta Karlstad7,99
7Ellen Sääw -90Falu IK8,07
8Susanne Schussler -95IF Göta Karlstad8,11

    KVINNOR 200 M  HEAT 1    2014-01-12
1Irene Ekelund -97Malmö AI23,97
2Emilia Kjellberg -96IFK Sunne24,99
3Tove Ågren -96Falu IK25,43
4Sara Ulin -91Falu IK26,55

    KVINNOR 200 M  HEAT 2    
1Caroline Andersson -92IF Göta Karlstad25,58
2Malin Johansson -90IFK Växjö25,68
3Caroline Tegel -90IF Göta Karlstad26,52
4Victoria Sandsjoe -98IF Göta Karlstad27,25

    KVINNOR 200 M  HEAT 3    
1Sharon Lopez -97Västerås FK27,46
2Sara Derelöv -96Motala AIF27,48
3Hanna Johnsson -96IFK Lidingö27,55

    KVINNOR 200 M  HEAT 4    
1Therese Bjureby -97Linköpings GIF27,92
2Jenni Ehn-Gårdhage -78Västerås FK28,38
3Kristin Andersson -92IF Göta Karlstad28,63

    KVINNOR 200 M  SAMLAD LISTA    
1Irene Ekelund -97Malmö AI23,97
2Emilia Kjellberg -96IFK Sunne24,99
3Tove Ågren -96Falu IK25,43
4Caroline Andersson -92IF Göta Karlstad25,58
5Malin Johansson -90IFK Växjö25,68
6Caroline Tegel -90IF Göta Karlstad26,52
7Sara Ulin -91Falu IK26,55
8Victoria Sandsjoe -98IF Göta Karlstad27,25
9Sharon Lopez -97Västerås FK27,46
10Sara Derelöv -96Motala AIF27,48
11Hanna Johnsson -96IFK Lidingö27,55
12Therese Bjureby -97Linköpings GIF27,92
13Jenni Ehn-Gårdhage -78Västerås FK28,38
14Kristin Andersson -92IF Göta Karlstad28,63

    KVINNOR 400 M  HEAT 1    2014-01-11
1Nicole Sörensen -96Falu IK62,32
2Jenni Ehn-Gårdhage -78Västerås FK62,47
3Marie Cederberg -64Västerås FK62,97

    KVINNOR 400 M  HEAT 2    
1Evelin Hindrikes -91IFK Växjö58,68
2Sharon Lopez -97Västerås FK60,11
3Hanna Aabakken -98Västerås FK60,82

    KVINNOR 400 M  SAMLAD LISTA    
1Evelin Hindrikes -91IFK Växjö58,68
2Sharon Lopez -97Västerås FK60,11
3Hanna Aabakken -98Västerås FK60,82
4Nicole Sörensen -96Falu IK62,32
5Jenni Ehn-Gårdhage -78Västerås FK62,47
6Marie Cederberg -64Västerås FK62,97

    KVINNOR 800 M      2014-01-12
1Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF2.19,87
2Evelin Hindrikes -91IFK Växjö2.21,59
3Nicole Sörensen -96Falu IK2.24,91
4Lilly Wizén -55FGF Gotland2.41,30
5Cornelia Gårdmark -97IFK Lidingö2.43,27
6Louise Gårdmark -97IFK Lidingö2.44,67

    KVINNOR 3000 M      2014-01-12
1Kajsa Petersson -81Hässelby SK10.15,31

    KVINNOR 60 M HÄCK      2014-01-12
1Sofia Mossberg -95Falu IK8,78
2Moa Ullgren -96GoIF Tjalve9,45
3Sara Söderberg -94GoIF Tjalve9,54

    KVINNOR HÖJD      2014-01-12
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne1,72
2Linda Skantze -95IFK Lidingö1,61
3Merile Varter -96EST1,56
4Sara Söderberg -94GoIF Tjalve1,56
5Linda Nilsson -92SOK Träff1,36


Sara Söderberg
Linda Skantze
Merile Varter
Emilia Kjellberg
Linda Nilsson
126 131 136 141 146 151 156 161 164 169 172 174
-   -   -   o   o   xxo xxo xxx
-   -   -   -   -   -   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   xxx
    KVINNOR STAV      2014-01-11
1Andra Moistus -96EST2,92
2Fanny Fransson Bergetoft -96KFUM Örebro2,82

    KVINNOR LÄNGD      2014-01-11
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne5,94
2Jonna Kowalski -94GoIF Tjalve5,65
3Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5,56
4Moa Ullgren -96GoIF Tjalve5,43
5Sara Söderberg -94GoIF Tjalve5,36
6Isabel Annerfalk -93Mariestads AIF5,21
7Frida Johansson -95IF Göta Karlstad4,95
8Emma Ericsson -93Söderhamns IF4,13

Sara Söderberg
Isabel Annerfalk
Frida Johansson
Moa Ullgren
Elvira Richardsson
Jonna Kowalski
Emilia Kjellberg
Emma Ericsson
 534   471   536   526   530     x
   x     x   521     x     x   515
   x   319     x   495     x   461
 525     x   543     x   538     x
 225   556   545   541   535   541
 534   556   545   552   565   558
   x   546     x   591   557   594
 413     x     x     x     x   390
    KVINNOR TRESTEG      2014-01-12
1Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn12,12
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro12,02
3Malin Eriksson -91KFUM Örebro11,14
4Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK10,97
5Martina Appel -96IF Göta Karlstad10,63
6Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn9,94
7Emelina Wirebro -99Motala AIF9,83
8Linda Nilsson -92SOK Träff8,99
9Emma Ericsson -93Söderhamns IF7,90

Fanny Ernestam
Hanne Karlsson
Emma Ericsson
Emelina Wirebro
Malin Eriksson
Linda Nilsson
Amanda Hjalmarsson
Martina Appel
Elvira Richardsson
1177  1202  1200  1177  1185  1172
 993   994   958     x     x
   x     x   790
 983   948   973   981   970   954
1111  1114   983  1045  1083  1100
 891     x     x   848   899   894
1093  1097  1073     x  1059     x
1063  1056     x  1025  1045  1052
1197  1180  1200  1212  1203  1212
    KVINNOR KULA      2014-01-11
1Hanna Gustavsson -96Motala AIF11,90
2Frida Johansson -95IF Göta Karlstad10,78
3Sara Söderberg -94GoIF Tjalve10,59
4Malin Gillman -94Stocksäters IF9,07

    F17 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Emma Jansson -97Falu IK7,95Final
2Amanda Sundstedt -97Västerås FK8,18Final
3Eunice Nilsson -98KFUM Örebro8,59
4Sabine Steen -97IFK Kristinehamn8,65
5Moa Hansson -98IF Göta Karlstad8,91
6Lovisa Larsson -98KFUM Örebro9,20

    F17 60 M  HEAT 2    
1Irene Ekelund -97Malmö AI7,68Final
2Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF8,31Final
3Therese Bjureby -97Linköpings GIF8,39Final
4Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK8,72
5Anna Fransson -97IK Wilske8,93

    F17 60 M  HEAT 3    
1Clara Bogfors -97Hallens SK7,98Final
2Ella Frödin -97Västerås FK8,22Final
3Victoria Sandsjoe -98IF Göta Karlstad8,28Final
4Camilla Söderlund -97Västerås FK8,44
5Felicia Lindberg -97Hammarby IF8,73
6Emelie Johansson -98Stocksäters IF9,30

    F17 60 M  FINAL    2014-01-12
1Irene Ekelund -97Malmö AI7,59
2Emma Jansson -97Falu IK7,94
3Amanda Sundstedt -97Västerås FK8,19
4Victoria Sandsjoe -98IF Göta Karlstad8,26
5Ella Frödin -97Västerås FK8,26
6Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF8,31
7Therese Bjureby -97Linköpings GIF8,44
-Clara Bogfors -97Hallens SKDNS

    F17 400 M      2014-01-12
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF60,80
2Hanna Karlsson -97IFK Nora66,07
3Linda Skoglund -98Gefle IF67,42
4Anna Fransson -97IK Wilske71,24

    F17 1500 M      2014-01-11
1Hanna Bergström -97Huddinge AIS5.05,35
2Linda Skoglund -98Gefle IF5.37,66
3Erika Sandberg -98Huddinge AIS5.46,60
4Cornelia Gårdmark -97IFK Lidingö5.47,87
5Louise Gårdmark -97IFK Lidingö5.48,45

    F17 60 M HÄCK      2014-01-11
1Clara Bogfors -97Hallens SK8,92
2Emma Jansson -97Falu IK9,22
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve9,39
4Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,69
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn9,84
6Anna Fransson -97IK Wilske10,65

    F17 60 M HÄCK EXTRA      2014-01-11
1Clara Bogfors -97Hallens SK8,78
2Emma Jansson -97Falu IK9,18
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve9,34
4Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,69
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn9,75
6Anna Fransson -97IK Wilske10,66

    F17 HÖJD      2014-01-12
1Emma Jansson -97Falu IK1,58
2Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,58
3Therese Bjureby -97Linköpings GIF1,55


Emma Jansson
Therese Bjureby
Hanne Karlsson
127 132 137 142 147 152 155 158 161
-   -   -   -   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   -   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   xo  o   xxo xxx
    F17 STAV      2014-01-11
1Elin Domberg -98KFUM Örebro3,02

    F17 LÄNGD      2014-01-11
1Fanny Ernestam -98KFUM Örebro5,52
2Clara Bogfors -97Hallens SK5,26
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve5,11
4Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF5,00
5Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK4,80
6Eunice Nilsson -98KFUM Örebro4,57
7Anna Fransson -97IK Wilske4,48
8Moa Hansson -98IF Göta Karlstad4,29
-Wilma Toivola -98Glanshammars IF0,00

Sofia Renbjörk
Fanny Ernestam
Amanda Lindblom
Anna Fransson
Eunice Nilsson
Moa Hansson
Clara Bogfors
Amanda Hjalmarsson
Wilma Toivola
 511   503     x   491   486   481
 552   543   529   536   529     -
 480   499   500   500   496     x
 415     x     x   448   424   436
 457     x   439     x   451   447
 429   398     x   402   382     x
 510   526     -     -     -     -
 464     x   480     x     x   463
   x     -     -     -     -     -
    F17 KULA 3,0      2014-01-12
1Klara Petterssson -97Västerås FK11,97
2Louise Svensson -99Eskilstuna FI11,32
3Maja Gustavsson -98Västerås FK10,81
4Sandra Kemdal -97Västerås FK10,31
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn9,70
6Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,04

    F15 60 M      2014-01-12
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro7,90
2Victoria Almerén-Hansson -99Råby-Rekarne FIF8,09
3Moa Seger -99Glanshammars IF8,16
4Ida Thunberg -99IK Stål8,25
5Louise Svensson -99Eskilstuna FI8,50
6Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,50
7Sofia Larsson -99Trollhättans FIK8,51
8Tova Åhs -99Motala AIF9,28

    F15 60 M EXTRA      2014-01-12
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro7,89
2Victoria Almerén-Hansson -99Råby-Rekarne FIF8,10
3Moa Seger -99Glanshammars IF8,12
4Ida Thunberg -99IK Stål8,22
5Sofia Larsson -99Trollhättans FIK8,51
6Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,54

    F15 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro25,85
2Carolina Söderbom -99Ärla IF25,91
3Victoria Almerén Hansson -99Råby-Rekarne FIF26,21
4Emma Skotte -99IK Norrköping FI26,71

    F15 200 M  HEAT 2    
1Hanna Axelsson -99Upsala IF27,07
2Wilma Dahlgren -99Bromma IF27,77
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK28,60
-Sara Hermansson -99Enhörna IFDQ F4.2.9

    F15 200 M  HEAT 3    
1Filippa Carlsson -99Råby-Rekarne FIF28,32
2Agnes Johansson -99Högbo GIF28,51
3Lisa Brorson -99KFUM Örebro30,21

    F15 200 M  HEAT 4    
1Louise Svensson -99Eskilstuna FI27,70
2Emelina Wirebro -99Motala AIF29,01
3Ida Holmberg -99IF Göta Karlstad31,42

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro25,85
2Carolina Söderbom -99Ärla IF25,91
3Victoria Almerén Hansson -99Råby-Rekarne FIF26,21
4Emma Skotte -99IK Norrköping FI26,71
5Hanna Axelsson -99Upsala IF27,07
6Louise Svensson -99Eskilstuna FI27,70
7Wilma Dahlgren -99Bromma IF27,77
8Filippa Carlsson -99Råby-Rekarne FIF28,32
9Agnes Johansson -99Högbo GIF28,51
10Elin Bärjegård -99Leksands FIK28,60
11Emelina Wirebro -99Motala AIF29,01
12Lisa Brorson -99KFUM Örebro30,21
13Ida Holmberg -99IF Göta Karlstad31,42

    F15 1000 M      2014-01-12
1Tilda Lundström -99Eskilstuna FI3.17,19
2Lisa Brorson -99KFUM Örebro3.31,70
3Cornelia Storm-Karlén -99IF Hagen3.35,17

    F15 60 M HÄCK      2014-01-11
1Ida Thunberg -99IK Stål8,86
2Victoria Almerén Hansson -99Råby-Rekarne FIF9,20
3Annina Stens -99Spårvägens FK9,30
4Elin Bärjegård -99Leksands FIK9,66
5Julia Johansson-Elvin -99Motala AIF10,03
6Camilla Appel -99IF Göta Karlstad10,21
7Sandra Vesterling -99IF Göta Karlstad10,83

    F15 60 M HÄCK EXTRA      2014-01-11
1Ida Thunberg -99IK Stål8,95
2Victoria Almerén Hansson -99Råby-Rekarne FIF9,07
3Annina Stens -99Spårvägens FK9,31
4Elin Bärjegård -99Leksands FIK9,77

    F15 HÖJD      2014-01-12
1Maja Nilsson -99Motala AIF1,67
2Linn Östling -99SOK Träff1,53
3Sandra Vesterling -99IF Göta Karlstad1,32


Linn Östling
Sandra Vesterling
Maja Nilsson
122 127 132 137 142 147 150 153 156 162 167 170
-   -   -   o   o   o   o   xxo xxx
-   -   o   xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xxo xxx
    F15 STAV      2014-01-11
1Lydia Hemmingsson -99Upsala IF2,72

    F15 LÄNGD      2014-01-11
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro5,52
2Ida Thunberg -99IK Stål5,09
3Louise Svensson -99Eskilstuna FI4,91
4Maja Nilsson -99Motala AIF4,85
5Emelina Wirebro -99Motala AIF4,74
6Wilma Dahlgren -99Bromma IF4,70
7Julia Johansson-Elvin -99Motala AIF4,56
8Camilla Appel -99IF Göta Karlstad4,51
9Sofia Larsson -99Trollhättans FIK4,51
10Elin Bärjegård -99Leksands FIK4,50
11Sandra Vesterling -99IF Göta Karlstad4,31
12Ida Holmberg -99IF Göta Karlstad4,12

Sofia Larsson
Julia Johansson-Elvin
Fanny Runheim
Sandra Vesterling
Emelina Wirebro
Camilla Appel
Ida Holmberg
Louise Svensson
Ida Thunberg
Elin Bärjegård
Maja Nilsson
Wilma Dahlgren
 432   451   434
 438     x   456   440   452   450
 536   540   552     x     x     -
 416     x   431
 442   443   461   433     x   474
 451   450   440   449   442   438
 400   407   412
 465   470   475   491     x   480
 450   509     -   488     -     -
 410   420   450
 485   481   478   471     x   460
   x   470   459   432   454   450
    F15 KULA 3,0      2014-01-12
1Louise Svensson -99Eskilstuna FI11,24
2Ida Thunberg -99IK Stål10,59
3Emma Yngve -99Motala AIF9,65
4Tova Åhs -99Motala AIF8,64

    F14 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Emilia Östergren -00Huddinge AIS8,46FinalA
2Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF8,55FinalA
3Emilia Ekberg -00Råby-Rekarne FIF8,69FinalB
4Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF8,79FinalB
5Hanna Strandahl -00KFUM Örebro9,08
6Elsa Karlsson -00KFUM Örebro9,60
-Hedvig Pettersson -00Kils AIKDNS

    F14 60 M  HEAT 2    
1Linda Eriksson -00Huddinge AIS8,29FinalA
2Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro8,74FinalB
3Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS8,92FinalB
4Kate Björk -00Huddinge AIS8,97FinalB
5Jessica Persson -00KFUM Örebro8,99
6Elin Blomkvist -00IF Göta Karlstad9,34
-Madeleine Ruyter -00Huddinge AISDNS

    F14 60 M  HEAT 3    
1Ebba Gustavsson -00IF Göta Karlstad8,28FinalA
2Hanna Säfström -00KFUM Örebro8,50FinalA
3Therese Knutsson -00Glanshammars IF8,64FinalB
4Linnéa Bodin -00KFUM Örebro9,06
5Linnea Johansson -00KFUM Örebro9,07
6Yasmin El-Tai -00Huddinge AIS9,13
7Amanda Löfdahl -00KFUM Örebro9,67

    F14 60 M  HEAT 4    
1Charlotte Andersson -00Huddinge AIS8,14FinalA
2Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS8,47FinalA
3Isabella Bornälv -00KFUM Örebro8,57FinalA
4Alva Von Gerber -00Huddinge AIS8,97FinalB
5Tora Rickelvik -00Huddinge AIS8,98FinalB
6Ebba Löfholm -00KFUM Örebro9,08
7Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF9,30

    F14 60 M  A-FINAL    2014-01-12
1Charlotte Andersson -00Huddinge AIS8,04
2Linda Eriksson -00Huddinge AIS8,27
3Ebba Gustavsson -00IF Göta Karlstad8,32
4Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF8,52
5Isabella Bornälv -00KFUM Örebro8,58
6Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS8,58
7Hanna Säfström -00KFUM Örebro8,73
-Emilia Östergren -00Huddinge AISDNS

    F14 60 M  B-FINAL    
1Therese Knutsson -00Glanshammars IF8,61
2Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro8,69
3Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF8,76
4Alva Von Gerber -00Huddinge AIS8,86
5Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS8,86
6Tora Rickelvik -00Huddinge AIS8,90
7Kate Björk -00Huddinge AIS9,05
-Emilia Ekberg -00Råby-Rekarne FIFDQ F4.3.15

    F14 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Linda Eriksson -00Huddinge AIS26,80
2Hedvig Pettersson -00Kils AIK27,00
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF27,83
4Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF28,51

    F14 200 M  HEAT 2    
1Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS27,90
2Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF28,16
3Hanna Säfström -00KFUM Örebro28,40

    F14 200 M  HEAT 3    
1Isabella Bornälv -00KFUM Örebro28,40
2Therese Knutsson -00Glanshammars IF28,69
3Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS30,32
-Jessica Persson -00KFUM ÖrebroDQ F4.2.9

    F14 200 M  HEAT 4    
1Charlotte Andersson -00Huddinge AIS27,18
2Linnea Johansson -00KFUM Örebro30,51
3Ebba Löfholm -00KFUM Örebro30,55
-Emily Fielder -00Motala AIFDQ F4.2.9

    F14 200 M  HEAT 5    
1Kate Björk -00Huddinge AIS30,24
2Amanda Löfdahl -00KFUM Örebro33,14
-Emilia Östergren -00Huddinge AISDNS

    F14 200 M  HEAT 6    
1Orchina Ghreibo -00Motala AIF28,83
2Tora Rickelvik -00Huddinge AIS30,36
3Yasmin El-Tai -00Huddinge AIS31,51

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Linda Eriksson -00Huddinge AIS26,80
2Hedvig Pettersson -00Kils AIK27,00
3Charlotte Andersson -00Huddinge AIS27,18
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF27,83
5Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS27,90
6Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF28,16
7Hanna Säfström -00KFUM Örebro28,40
8Isabella Bornälv -00KFUM Örebro28,40
9Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF28,51
10Therese Knutsson -00Glanshammars IF28,69
11Orchina Ghreibo -00Motala AIF28,83
12Kate Björk -00Huddinge AIS30,24
13Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS30,32
14Tora Rickelvik -00Huddinge AIS30,36
15Linnea Johansson -00KFUM Örebro30,51
16Ebba Löfholm -00KFUM Örebro30,55
17Yasmin El-Tai -00Huddinge AIS31,51
18Amanda Löfdahl -00KFUM Örebro33,14

    F14 1000 M      2014-01-12
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF3.20,63
2Wilma Larsson -01Eskilstuna FI3.24,71
3Frida Johansson -00Karlskoga FIF3.25,59
4Hanna Säfström -00KFUM Örebro3.32,13
5Emily Fielder -00Motala AIF3.34,52

    F14 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-01-11
1Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro9,77Final
2Charlotte Andersson -00Huddinge AIS9,85Final
3Jonna Geiryd -00Huddinge AIS11,71Final
4Hanna Strandahl -00KFUM Örebro11,74

    F14 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF9,69Final
2Madeleine Ruyter -00Huddinge AIS10,13Final
3Orchina Ghreibo -00Motala AIF10,47Final
4Alva Von Gerber -00Huddinge AIS10,71Final
5Ebba Löfholm -00KFUM Örebro11,16Final

    F14 60 M HÄCK  FINAL    2014-01-11
1Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF9,56
2Charlotte Andersson -00Huddinge AIS9,74
3Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro9,82
4Madeleine Ruyter -00Huddinge AIS9,94
5Orchina Ghreibo -00Motala AIF10,51
6Alva Von Gerber -00Huddinge AIS10,66
7Ebba Löfholm -00KFUM Örebro10,97
8Jonna Geiryd -00Huddinge AIS11,77

    F14 HÖJD      2014-01-12
1Tilda Åhnberg -00Motala AIF1,53
2Felicia Larsson -00Råby-Rekarne FIF1,46
3Tora Rickelvik -00Huddinge AIS1,46
4Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,46
5Madeleine Engström -00Huddinge AIS1,46
6Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro1,46
7Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS1,37
8Alva Von Gerber -00Huddinge AIS1,34
9Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF1,29
10Maja Rudin -00Huddinge AIS1,24


Madeleine Engström
Ebba Löfholm
Maja Rudin
Alva Von Gerber
Sarah Lindblom
Tora Rickelvik
Ellen Hiljegren
Ingrid Holmquist
Tilda Åhnberg
Felicia Larsson
109 114 119 124 129 134 137 140 143 146 149 153 156
-   -   -   -   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   o   o   o   xo  o   xo  xo  xxx
o   o   xo  o   xxx
-   o   o   o   xxo o   xxx
-   -   -   o   o   x-
-   -   -   -   -   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   -   -   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   -   -   o   -   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
    F14 STAV      2014-01-11
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF3,02
2Madeleine Engström -00Huddinge AIS2,52

    F14 LÄNGD      2014-01-11
1Linda Eriksson -00Huddinge AIS4,88
2Therese Knutsson -00Glanshammars IF4,84
3Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF4,81
4Emilia Östergren -00Huddinge AIS4,62
5Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro4,58
6Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS4,55
7Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF4,54
8Tora Rickelvik -00Huddinge AIS4,52
9Linnéa Bodin -00KFUM Örebro4,41
10Felicia Larsson -00Råby-Rekarne FIF4,40
11Orchina Ghreibo -00Motala AIF4,36
12Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF4,30
13Alva Von Gerber -00Huddinge AIS4,28
14Ellen Hiljegren -00Huddinge AIS4,07
15Hanna Strandahl -00KFUM Örebro4,03
16Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF4,00
17Kate Björk -00Huddinge AIS3,84
18Emily Fielder -00Motala AIF3,79
19Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3,70
20Alice Nilsson -00KFUM Örebro3,64
21Frida Stormats -00Motala AIF3,61
22Maja Rudin -00Huddinge AIS3,49
23Elsa Karlsson -00KFUM Örebro3,33
24Amanda Löfdahl -00KFUM Örebro3,20

Amanda Löfdahl
Ingrid Holmquist
Kajsa Eriksson
Alva Von Gerber
Amanda Widlund
Hanna Strandahl
Therese Knutsson
Elsa Karlsson
Kate Björk
Tora Rickelvik
Sarah Lindblom
Felicia Larsson
Linnéa Bodin
Mathilda Ekholm
Linda Eriksson
Orchina Ghreibo
Maja Rudin
Emily Fielder
Alice Nilsson
Frida Stormats
Ellen Hiljegren
Emilia Östergren
Esther Sandén Alin
Ebba Löfholm
 291     x   320
   x     x   458   426   444   430
 455   455   438   417   442   438
 428   422   419
 419   384   430
 396   393   403
 463   443   444   443   464   484
 333   326   326
   x     x   384
 452   439   439   446   447   450
 400   249     - 
 440   422   436
 441   414   406
   x   464   437   461   464   481
 467     x   464   473   476   488
 416   430   436
 349   333   285
 379   359   359
   x   364   364
 351   361     - 
 407     x   378
 462     x     -     -     -     -
 442     x   430   436   434   454
 370   359   356
    F14 KULA 3,0      2014-01-12
1Kajsa Jansson -00IK Westmannia10,56
2Alice Nilsson -00KFUM Örebro9,22
3Tilda Åhnberg -00Motala AIF9,05
4Linnéa Bodin -00KFUM Örebro8,73
5Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF8,39
6Frida Stormats -00Motala AIF8,31
7Jonna Geiryd -00Huddinge AIS7,88
8Elsa Karlsson -00KFUM Örebro7,86
9Elin Blomkvist -00IF Göta Karlstad7,38
10Victoria Lagerberg -00Huddinge AIS6,87
11Louise Olsson -00Huddinge AIS6,70
12Viktoria Holmqvist -00Huddinge AIS5,11

    F13 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Elin Antonsson -01Västerås FK8,62Final
2Felicia Sellman -01Mölndals AIK8,63Final
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,67Final
4Sara Bergenbrant -01KFUM Örebro8,85Final
5Ella Raud -01KFUM Örebro9,22
6Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK9,31
7Louise Fröding -01Götlunda IF9,51
8Amira Musa -01KFUM Örebro10,27

    F13 60 M  HEAT 2    
1Hilda Lindberg -01Västerås FK8,69Final
2Matilda Jönsson -01IK Norrköping FI8,71Final
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske8,75Final
4Tilde Larsen -01IK Stål8,90Final
5Minna Seger -01Glanshammars IF8,92
6Junis Andersson -01Linköpings GIF9,24
7Ella Schöllin -01IK Norrköping FI9,74
8Linnea Holm -01KFUM Örebro10,00

    F13 60 M  FINAL    2014-01-11
1Elin Antonsson -01Västerås FK8,55
2Felicia Sellman -01Mölndals AIK8,59
3Matilda Jönsson -01IK Norrköping FI8,59
4Hilda Lindberg -01Västerås FK8,66
5Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,80
6Tilde Larsen -01IK Stål8,88
7Emelie Jälmeneng -01IK Wilske8,93
8Sara Bergenbrant -01KFUM Örebro8,94

    F13 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Hilda Lindberg -01Västerås FK28,01
2Elin Antonsson -01Västerås FK28,19
3Matilda Jönsson -01IK Norrköping FI29,43
4Felicia Sellman -01Mölndals AIK29,65

    F13 200 M  HEAT 2    
1Emelie Jälmeneng -01IK Wilske30,09
2Sara Bergenbrant -01KFUM Örebro31,04
3Louise Fröding -01Götlunda IF32,33
4Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK32,71

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Hilda Lindberg -01Västerås FK28,01
2Elin Antonsson -01Västerås FK28,19
3Matilda Jönsson -01IK Norrköping FI29,43
4Felicia Sellman -01Mölndals AIK29,65
5Emelie Jälmeneng -01IK Wilske30,09
6Sara Bergenbrant -01KFUM Örebro31,04
7Louise Fröding -01Götlunda IF32,33
8Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK32,71

    F13 600 M      2014-01-12
1Lisa Hallmén -01KFUM Örebro2.00,78
2Malin Lundmark -01IF Göta Karlstad2.09,88
3Moa Laurila -01KFUM Arvika2.13,42
4Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK2.33,22

    F13 60 M HÄCK      2014-01-12
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro10,19
2Tilde Larsen -01IK Stål10,39
3Angelina Rydensjö -01Ärla IF11,88
4Ella Schöllin -01IK Norrköping FI11,89
5Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK12,98
6Moa Laurila -01KFUM Arvika13,05

    F13 HÖJD      2014-01-12
1Malin Östling -01SOK Träff1,37
2=Moa Laurila -01KFUM Arvika1,29
2=Filippa Karaga -01KFUM Örebro1,29
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske1,24
5Clara Larsson -01KFUM Örebro1,09

    F13 LÄNGD ZON      2014-01-11
1Elin Antonsson -01Västerås FK4,96
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro4,69
3Matilda Jönsson -01IK Norrköping FI4,54
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske4,53
5Angelina Rydensjö -01Ärla IF4,37
6Tilde Larsen -01IK Stål4,37
7Sara Bergenbrant -01KFUM Örebro4,29
8Junis Andersson -01Linköpings GIF4,10
9Ella Schöllin -01IK Norrköping FI4,10
10Ella Raud -01KFUM Örebro4,05
11Louise Fröding -01Götlunda IF3,88
12Saga Aurell-Laursen -01Istrums SK3,68
13Clara Larsson -01KFUM Örebro3,42
14Linnea Holm -01KFUM Örebro3,26
15Amira Musa -01KFUM Örebro3,23

Emily Capobianco
Louise Fröding
Junis Andersson
Linnea Holm
Angelina Rydensjö
Amira Musa
Ella Raud
Ella Schöllin
Tilde Larsen
Emelie Jälmeneng
Elin Antonsson
Matilda Jönsson
Sara Bergenbrant
Clara Larsson
Saga Aurell-Laursen
 465   456   462   451   469   456
 350   363   388
 410   401   385   376   397     x
 316   326   325
 427   428   437   426   435   434
 319   323   320
 405   405   290
 381   393   410
 437   434   433   432   428   269
 448   437   448   440   453   445
 496   459   493   487   487     -
 426   427   447   432   385   454
   x   419     x   388   429   391
 339   342   163
 368   347   355
    F13 KULA 2,0      2014-01-12
1Moa Laurila -01KFUM Arvika9,07
2Moa Jansson -01KFUM Örebro8,76
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske7,95
4Malin Lundmark -01IF Göta Karlstad7,87
5Tilde Larsen -01IK Stål7,81
6Malin Östling -01SOK Träff7,37
7Linnea Holm -01KFUM Örebro7,33
8Filippa Karaga -01KFUM Örebro7,01

    F12 60 M  HEAT 1    2014-01-11
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö8,82Final
2Madeleine Aulio -02IFK Lidingö8,96Final
3Ida Pettersson -02KFUM Örebro9,27
4Stella Vetro -02Katrineholms SK9,44
5Maja Persson -02Stocksäters IF10,41
6Maja Bjurman -02KFUM Örebro11,16

    F12 60 M  HEAT 2    
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK8,91Final
2Alva Hilding -02Motala AIF8,97Final
3Emmy Lindström -02Kils AIK9,04Final
4Sofie Franzén -02KFUM Örebro9,16Final
5Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö9,32
6Ebba Melin -02Katrineholms SK9,52
7Leah Wahlström -02Motala AIF11,34

    F12 60 M  HEAT 3    
1Klara Frih -02Åsbro GoIF8,98Final
2Saga Bond -02Leksands FIK9,11Final
3Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro9,19
4Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö9,28
5Nina Koppang -02Motala AIF9,29
6Johanna Wirebro -02Motala AIF9,97
7Maja Nilsson -02KFUM Örebro10,77

    F12 60 M  FINAL    2014-01-11
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK8,74
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö8,79
3Madeleine Aulio -02IFK Lidingö8,83
4Klara Frih -02Åsbro GoIF8,94
5Emmy Lindström -02Kils AIK8,98
6Saga Bond -02Leksands FIK9,09
7Alva Hilding -02Motala AIF9,10
8Sofie Franzén -02KFUM Örebro9,18

    F12 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö28,66
2Hanna Bäckman -02Danderyds SK29,43
3Klara Frih -02Åsbro GoIF29,71
4Alva Hilding -02Motala AIF31,07

    F12 200 M  HEAT 2    
1Madeleine Aulio -02IFK Lidingö30,14
2Clara Bernhult -02KFUM Örebro30,93
3Emilia Rydensjö -02Ärla IF31,16
4Saga Bond -02Leksands FIK31,81

    F12 200 M  HEAT 3    
1Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö30,48
2Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro31,20
3Elvira Forsberg -02Glanshammars IF32,71
4Ebba Melin -02Katrineholms SK33,24

    F12 200 M  HEAT 4    
1Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö30,95
2Stella Vetro -02Katrineholms SK31,16
3Nina Koppang -02Motala AIF32,13
-Ida Boström -02Frövi IKDNF

    F12 200 M  HEAT 5    
1Sofie Franzén -02KFUM Örebro31,35
2Johanna Wirebro -02Motala AIF33,38
3Hannah Eriksson -02KFUM Örebro36,12
4Maja Persson -02Stocksäters IF36,63

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö28,66
2Hanna Bäckman -02Danderyds SK29,43
3Klara Frih -02Åsbro GoIF29,71
4Madeleine Aulio -02IFK Lidingö30,14
5Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö30,48
6Clara Bernhult -02KFUM Örebro30,93
7Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö30,95
8Alva Hilding -02Motala AIF31,07
9Emilia Rydensjö -02Ärla IF31,16
10Stella Vetro -02Katrineholms SK31,16
11Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro31,20
12Sofie Franzén -02KFUM Örebro31,35
13Saga Bond -02Leksands FIK31,81
14Nina Koppang -02Motala AIF32,13
15Elvira Forsberg -02Glanshammars IF32,71
16Ebba Melin -02Katrineholms SK33,24
17Johanna Wirebro -02Motala AIF33,38
18Hannah Eriksson -02KFUM Örebro36,12
19Maja Persson -02Stocksäters IF36,63

    F12 600 M      2014-01-12
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö1.44,75
2Klara Frih -02Åsbro GoIF1.48,51
3Sofie Franzén -02KFUM Örebro1.53,21
4Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö2.01,15
5Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF2.14,80

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-01-12
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö10,81Final
2Alva Hilding -02Motala AIF11,40Final
3Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö12,11Final
4Stella Vetro -02Katrineholms SK12,18Final
5Sofie Fransson -02KFUM Örebro14,35

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Clara Bernhult -02KFUM Örebro12,20Final
2Johanna Wirebro -02Motala AIF12,32Final
3Ida Boström -02Frövi IK12,75Final
4Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,64Final
5Ida Pettersson -02KFUM Örebro15,58
6Leah Wahlström -02Motala AIF19,72

    F12 60 M HÄCK  FINAL    2014-01-12
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö10,82
2Alva Hilding -02Motala AIF11,17
3Clara Bernhult -02KFUM Örebro11,74
4Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö11,87
5Stella Vetro -02Katrineholms SK11,92
6Johanna Wirebro -02Motala AIF12,08
7Ida Boström -02Frövi IK12,68
8Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,53

    F12 HÖJD      2014-01-12
1Alva Hilding -02Motala AIF1,35
2=Stella Vetro -02Katrineholms SK1,32
2=Nina Koppang -02Motala AIF1,32
4Johanna Wirebro -02Motala AIF1,29
5Ebba Melin -02Katrineholms SK1,29
6Ida Pettersson -02KFUM Örebro1,26
7Lisa Fröberg -02IFK Lidingö1,26
8Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö1,26
9Elvira Forsberg -02Glanshammars IF1,21
10Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF1,16
11Ida Boström -02Frövi IK1,11
11Klara Stenman -02KFUM Örebro1,11

    F12 LÄNGD ZON      2014-01-11
1Klara Frih -02Åsbro GoIF4,55
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö4,39
3Hanna Bäckman -02Danderyds SK4,36
4Madeleine Aulio -02IFK Lidingö4,30
5Alva Hilding -02Motala AIF4,19
6Stella Vetro -02Katrineholms SK4,19
7Nina Koppang -02Motala AIF4,15
8Clara Bernhult -02KFUM Örebro4,09
9Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö4,03
10Emilia Rydensjö -02Ärla IF4,01
11Emmy Lindström -02Kils AIK4,01
12Ida Pettersson -02KFUM Örebro3,99
13Johanna Wirebro -02Motala AIF3,80
14Ebba Melin -02Katrineholms SK3,80
15Elvira Forsberg -02Glanshammars IF3,79
16Selma Söderholm -02Frövi IK3,76
17Saga Bond -02Leksands FIK3,65
18Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö3,58
19Ida Boström -02Frövi IK3,57
20Sofie Fransson -02KFUM Örebro3,51
21Klara Stenman -02KFUM Örebro3,31

Selma Söderholm
Alva Hilding
Ida Boström
Saga Bond
Hanna Bäckman
Emmy Lindström
Madeleine Aulio
Sofie Fransson
Johanna Wirebro
Nina Koppang
Klara Frih
Lisa Fröberg
Elisabeth Hvalgren
Klara Stenman
Elvira Forsberg
Vendela Wahlberg
Ebba Melin
Emilia Rydensjö
Ida Pettersson
Clara Bernhult
Stella Vetro
 334   341   376
 409   415   418   376   408   419
 339   345   357
 361   362   365
 436   415   417   414   415   422
 401   382   389
 409   398   393   426   430   423
 351   338   325
 380   374   379
 397   371   406   415   384   405
 420   455   426   417   443   439
 425   433   427   425   439   439
 403   392   389
 326   330   331
 377   379   365
 355   356   358
 380   378   361
 391   389   401
 398   399   389
 409   397   400   392   388   392
 408   404   406   403   373   419
    F12 KULA 2,0      2014-01-12
1Alva Hilding -02Motala AIF8,45
2Johanna Wirebro -02Motala AIF8,19
3Ida Pettersson -02KFUM Örebro7,51
4Elvira Forsberg -02Glanshammars IF7,47
5Stella Vetro -02Katrineholms SK7,41
6Ebba Melin -02Katrineholms SK7,00
7Lisa Fröberg -02IFK Lidingö6,84
8Ida Boström -02Frövi IK6,58
9Maja Nilsson -02KFUM Örebro6,14
10Sofie Fransson -02KFUM Örebro5,98
11Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö5,79

    F11 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF9,06Final
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro9,21Final
3Selma Holtbäck -03KFUM Örebro9,25Final
4Linn Andersson -03Motala AIF9,79
5Emma Thunberg -03KFUM Örebro9,79
6Maja Schönborg -03IK Wilske9,87
7Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF10,86
8Elin Krona -03Karlskoga FIF11,06

    F11 60 M  HEAT 2    
1Katharina Gråman -03Hanvikens SK8,99Final
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF9,21Final
3Alice Widegren -03KFUM Örebro9,48Final
4Tova Gisslén -03IK Wilske9,51
5Lisa Bäckström -03Istrums SK10,30
6Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF10,64
7Ida Svensson -03Istrums SK11,07

    F11 60 M  HEAT 3    
1Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI9,02Final
2Tindra Frykholm -03Glanshammars IF9,33Final
3Ida Genitz -03Istrums SK9,96
4Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö10,05
5Myra Eriksson -03Stocksäters IF10,30
6Nora Eriksson -03Motala AIF10,52
7Malin Jansson -03Karlskoga FIF10,58
8Maja Sandberg -03KFUM Örebro11,16

    F11 60 M  FINAL    2014-01-12
1Katharina Gråman -03Hanvikens SK8,86
2Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI8,99
3Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF9,08
4Klara Frykholm -03Glanshammars IF9,12
5Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro9,19
6Tindra Frykholm -03Glanshammars IF9,31
7Selma Holtbäck -03KFUM Örebro9,46
8Alice Widegren -03KFUM Örebro9,52

    F11 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF30,76
2Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI30,97
3Klara Frykholm -03Glanshammars IF31,54
4Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK32,23

    F11 200 M  HEAT 2    
1Tindra Frykholm -03Glanshammars IF31,39
2Tova Gisslén -03IK Wilske33,03
3Ida Genitz -03Istrums SK34,09
4Emma Thunberg -03KFUM Örebro34,50

    F11 200 M  HEAT 3    
1Katharina Gråman -03Hanvikens SK30,41
2Ella Sköld -03KFUM Örebro37,59
3Elin Krona -03Karlskoga FIF39,30
4Ida Svensson -03Istrums SK40,47

    F11 200 M  HEAT 4    
1Maja Schönborg -03IK Wilske33,56
2Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö34,78
3Nora Eriksson -03Motala AIF36,97
4Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF38,52

    F11 200 M  HEAT 5    
1Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro31,18
2Tilde Brunke -03KFUM Örebro34,43
3Lisa Bäckström -03Istrums SK35,02
4Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF37,03

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Katharina Gråman -03Hanvikens SK30,41
2Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF30,76
3Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI30,97
4Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro31,18
5Tindra Frykholm -03Glanshammars IF31,39
6Klara Frykholm -03Glanshammars IF31,54
7Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK32,23
8Tova Gisslén -03IK Wilske33,03
9Maja Schönborg -03IK Wilske33,56
10Ida Genitz -03Istrums SK34,09
11Tilde Brunke -03KFUM Örebro34,43
12Emma Thunberg -03KFUM Örebro34,50
13Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö34,78
14Lisa Bäckström -03Istrums SK35,02
15Nora Eriksson -03Motala AIF36,97
16Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF37,03
17Ella Sköld -03KFUM Örebro37,59
18Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF38,52
19Elin Krona -03Karlskoga FIF39,30
20Ida Svensson -03Istrums SK40,47

    F11 600 M      2014-01-12
1Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK1.59,80
2Tova Gisslén -03IK Wilske2.08,06
3Maja Schönborg -03IK Wilske2.09,23
4Felicia Storm-Karlén -03Lidköpings IS2.11,40
5Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro2.12,26
6Ida Genitz -03Istrums SK2.13,15
7Lisa Bäckström -03Istrums SK2.15,59
8Emma Thunberg -03KFUM Örebro2.20,54
9Ella Sköld -03KFUM Örebro2.23,17

    F11 HÖJD      2014-01-12
1Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK1,40
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF1,33
3Tova Gisslén -03IK Wilske1,30
4Tindra Frykholm -03Glanshammars IF1,24
5Katharina Gråman -03Hanvikens SK1,21
6Ida Genitz -03Istrums SK1,21
7Linn Andersson -03Motala AIF1,18
8Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI1,18
9Myra Eriksson -03Stocksäters IF1,15
10Selma Holtbäck -03KFUM Örebro1,10
11Lisa Bäckström -03Istrums SK1,10
12Ida Svensson -03Istrums SK1,00
12Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF1,00
12Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF1,00
15Elin Krona -03Karlskoga FIF0,95
16Malin Jansson -03Karlskoga FIF0,90

    F11 LÄNGD ZON      2014-01-11
1Katharina Gråman -03Hanvikens SK4,39
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF4,36
3Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI4,29
4Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF4,19
5Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro4,11
6Tindra Frykholm -03Glanshammars IF4,03
7Tova Gisslén -03IK Wilske3,94
8Linn Andersson -03Motala AIF3,82
9Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK3,68
10Maja Schönborg -03IK Wilske3,63
11Ida Genitz -03Istrums SK3,59
12Lisa Bäckström -03Istrums SK3,35
13Selma Holtbäck -03KFUM Örebro3,32
14Emma Thunberg -03KFUM Örebro3,30
15Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro3,29
16Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö3,14
17Nora Eriksson -03Motala AIF3,04
18Ida Svensson -03Istrums SK2,89
19Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF2,83
20Elin Krona -03Karlskoga FIF2,79
21Kajsa Storm -03KFUM Örebro2,66
22Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF2,53

Milda Gullbrand
Linn Andersson
Sanna Pernerdal
Ida Genitz
Elin Krona
Katharina Gråman
Lisa Bäckström
Tuva Tranderyd
Selma Holtbäck
Jennifer Axelsson
Lovisa Ewerblad
Maja Schönborg
Klara Frykholm
Rakel Wahlberg
Ida Svensson
Emma Thunberg
Ella Gustavsson
Tova Gisslén
Tindra Frykholm
Felicia Karlsson
Kajsa Storm
Nora Eriksson
 283   259   270
 382   368   373   372   351     x
 411   399   400   381   383   395
 351   353   359
 279   267   279
 411   387   412   425   439   420
 319   335   320
 329   308   302
 326   332   287
 392   397   411   383   419   417
 366   368   358
 363   354   339
 436   413   413   408   433   434
 301   293   314
 280   286   289
 293   330   271
 253   238   238
 392   378   372   394   393     x
 386   384   382   396   398   403
 391   413   416   336   403   429
 266   254   256
 304   289   299
    F11 KULA 2,0      2014-01-11
1Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro8,71
2Felicia Karlsson -03Eskilstuna FI8,57
3Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK8,32
4Tova Gisslén -03IK Wilske7,44
5Nora Eriksson -03Motala AIF6,17
6Ida Genitz -03Istrums SK5,72
7Ella Gustavsson -03Karlskoga FIF5,56
8Lisa Bäckström -03Istrums SK5,41
9Milda Gullbrand -03Karlskoga FIF5,14
10Ida Svensson -03Istrums SK3,90

    F10 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Ida Backlund -04Gefle IF10,03FinalA
2Stina Holmstedt -04Motala AIF10,13FinalB
3Rebecka Forsling -04Huddinge AIS10,14FinalB
4Malin Fröberg -04IFK Lidingö10,20FinalB
5Nova Ohlin -04IK Norrköping FI10,49
6Maja Granqvist -04KFUM Örebro10,98
7Aurora Zune -04Motala AIF11,17
8Galadriel Andersson -04SOK Träff11,65

    F10 60 M  HEAT 2    
1Moa Törnqvist -04Åsbro GoIF9,95FinalA
2Tilda Bernhult -04KFUM Örebro10,01FinalA
3Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF10,19FinalB
4Isabell Lundholm -04KFUM Örebro10,55
5Irma Kron -04Åsbro GoIF10,59
6Liv Norberg -04IK Stål10,78
7Olivia Kvelland -04KFUM Örebro10,81

    F10 60 M  HEAT 3    
1Klara Johnsson -04KFUM Örebro9,80FinalA
2Nova Fogelkvist -04Motala AIF10,04FinalA
3Emma Carlsson -04Istrums SK10,11FinalA
4Stina Sandberg -04KFUM Örebro10,21FinalB
5Miranda Jensen -04Motala AIF10,37FinalB
6Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF10,79
7Alva Nilsson -04KFUM Örebro10,81

    F10 60 M  HEAT 4    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö9,39FinalA
2Vilma Johansson -04Motala AIF9,94FinalA
3Stina Larsson -04IK Wilske10,22FinalB
4Amanda Sjödin -04Stocksäters IF10,27FinalB
5Nanna Frih -04Åsbro GoIF10,51
6Vilma Bjurman -04KFUM Örebro10,91
7Moa Thyni -04Motala AIF11,08
8Ebba Swidén -04Motala AIF11,36

    F10 60 M  A-FINAL    2014-01-12
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö9,35
2Klara Johnsson -04KFUM Örebro9,83
3Nova Fogelkvist -04Motala AIF9,86
4Ida Backlund -04Gefle IF9,89
5Vilma Johansson -04Motala AIF9,96
6Moa Törnqvist -04Åsbro GoIF10,05
7Tilda Bernhult -04KFUM Örebro10,06
8Emma Carlsson -04Istrums SK10,13

    F10 60 M  B-FINAL    
1Stina Holmstedt -04Motala AIF10,08
2Miranda Jensen -04Motala AIF10,19
3Stina Larsson -04IK Wilske10,22
4Amanda Sjödin -04Stocksäters IF10,23
5Stina Sandberg -04KFUM Örebro10,23
6Malin Fröberg -04IFK Lidingö10,27
7Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF10,41
-Rebecka Forsling -04Huddinge AISDNS

    F10 200 M  HEAT 1    2014-01-11
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö31,02
2Filippa Rydensjö -04Ärla IF32,66
3Tyra Tjulander -04Västerås FK33,19
4Rebecka Forsling -04Huddinge AIS34,94

    F10 200 M  HEAT 2    
1Tilda Bernhult -04KFUM Örebro33,68
2Emma Carlsson -04Istrums SK34,97
3Nova Fogelkvist -04Motala AIF35,18

    F10 200 M  HEAT 3    
1Klara Johnsson -04KFUM Örebro33,43
2Vilma Johansson -04Motala AIF33,57
3Ida Backlund -04Gefle IF34,01

    F10 200 M  HEAT 4    
1Stina Holmstedt -04Motala AIF35,80
2Moa Törnqvist -04Åsbro GoIF36,85
3Nanna Frih -04Åsbro GoIF38,25
4Aurora Zune -04Motala AIF39,76

    F10 200 M  HEAT 5    
1Alma Mikaelsson -04Götlunda IF36,88
2Moa Thyni -04Motala AIF37,89
3Ebba Swidén -04Motala AIF38,28
4Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF38,34

    F10 200 M  HEAT 6    
1Miranda Jensen -04Motala AIF36,14
2Stina Windås -04Götlunda IF36,48
3Elsa Nordell -04Götlunda IF38,83
4Maja Granqvist -04KFUM Örebro39,79

    F10 200 M  HEAT 7    
1Stina Larsson -04IK Wilske34,94
2Liv Norberg -04IK Stål35,72
3Malin Fröberg -04IFK Lidingö35,95
4Isabell Lundholm -04KFUM Örebro39,85

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö31,02
2Filippa Rydensjö -04Ärla IF32,66
3Tyra Tjulander -04Västerås FK33,19
4Klara Johnsson -04KFUM Örebro33,43
5Vilma Johansson -04Motala AIF33,57
6Tilda Bernhult -04KFUM Örebro33,68
7Ida Backlund -04Gefle IF34,01
8Rebecka Forsling -04Huddinge AIS34,94
9Stina Larsson -04IK Wilske34,94
10Emma Carlsson -04Istrums SK34,97
11Nova Fogelkvist -04Motala AIF35,18
12Liv Norberg -04IK Stål35,72
13Stina Holmstedt -04Motala AIF35,80
14Malin Fröberg -04IFK Lidingö35,95
15Miranda Jensen -04Motala AIF36,14
16Stina Windås -04Götlunda IF36,48
17Moa Törnqvist -04Åsbro GoIF36,85
18Alma Mikaelsson -04Götlunda IF36,88
19Moa Thyni -04Motala AIF37,89
20Nanna Frih -04Åsbro GoIF38,25
21Ebba Swidén -04Motala AIF38,28
22Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF38,34
23Elsa Nordell -04Götlunda IF38,83
24Aurora Zune -04Motala AIF39,76
25Maja Granqvist -04KFUM Örebro39,79
26Isabell Lundholm -04KFUM Örebro39,85

    F10 600 M      2014-01-12
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö2.03,08
2Filippa Rydensjö -04Ärla IF2.07,09
3Ida Backlund -04Gefle IF2.09,60
4Emma Carlsson -04Istrums SK2.09,61
5Stina Larsson -04IK Wilske2.12,94
6Liv Norberg -04IK Stål2.20,77
7Klara Johnsson -04KFUM Örebro2.21,09
8Miranda Jensen -04Motala AIF2.21,11
9Amanda Sjödin -04Stocksäters IF2.24,54
10Moa Thyni -04Motala AIF2.29,71
11Nanna Frih -04Åsbro GoIF2.37,62
-Stina Holmstedt -04Motala AIFDNF

    F10 HÖJD      2014-01-12
1Filippa Rydensjö -04Ärla IF1,24
2Nike Isaksson -04IFK Lidingö1,18
3Stina Larsson -04IK Wilske1,15
4Nova Ohlin -04IK Norrköping FI1,15
5Vilma Johansson -04Motala AIF1,12
6Irma Kron -04Åsbro GoIF1,09
7Rebecka Forsling -04Huddinge AIS1,09
7Emma Carlsson -04Istrums SK1,09
9Hanna Andersson -05IK Stål1,06
10Ebba Swidén -04Motala AIF1,06
10Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF1,06
12Isabell Lundholm -04KFUM Örebro1,01
13Amanda Sjödin -04Stocksäters IF1,01
13Miranda Jensen -04Motala AIF1,01
13Liv Norberg -04IK Stål1,01
13Maja Granqvist -04KFUM Örebro1,01
17Moa Thyni -04Motala AIF1,01
18Galadriel Andersson -04SOK Träff1,01
19Nanna Frih -04Åsbro GoIF0,96
20Nova Fogelkvist -04Motala AIF0,96
21Stina Holmstedt -04Motala AIF0,96
21Siri Jacobson -04Motala AIF0,96
21Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF0,96
24Stella Stenman -04KFUM Örebro0,96
25Vilma Bjurman -04KFUM Örebro0,96
26Alva Nilsson -04KFUM Örebro0,86
27Aurora Zune -04Motala AIF0,81

    F10 LÄNGD ZON      2014-01-11
1Filippa Rydensjö -04Ärla IF3,87
2Nike Isaksson -04IFK Lidingö3,75
3Rebecka Forsling -04Huddinge AIS3,62
4Klara Johnsson -04KFUM Örebro3,58
5Emma Carlsson -04Istrums SK3,49
6Frida Bäckman -04Danderyds SK3,44
7Ida Backlund -04Gefle IF3,43
8Stina Larsson -04IK Wilske3,40
9Vilma Johansson -04Motala AIF3,35
10Nova Fogelkvist -04Motala AIF3,34
11Liv Norberg -04IK Stål3,33
12Tyra Tjulander -04Västerås FK3,27
13Nanna Frih -04Åsbro GoIF3,25
14Malin Fröberg -04IFK Lidingö3,25
15Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF3,24
16Siri Jacobson -04Motala AIF3,21
17Alma Mikaelsson -04Götlunda IF3,19
18Maja Granqvist -04KFUM Örebro3,17
19Miranda Jensen -04Motala AIF3,17
20Moa Törnqvist -04Åsbro GoIF3,15
21Stella Stenman -04KFUM Örebro3,10
22Stina Windås -04Götlunda IF3,05
23Stina Holmstedt -04Motala AIF3,04
24Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF3,03
25Isabell Lundholm -04KFUM Örebro3,01
26Vilma Bjurman -04KFUM Örebro3,00
27Alva Nilsson -04KFUM Örebro2,91
28Elsa Nordell -04Götlunda IF2,91
29Ebba Swidén -04Motala AIF2,89
30Vilma Stolpe -04Götlunda IF2,88
31Moa Thyni -04Motala AIF2,85
32Aurora Zune -04Motala AIF2,68

Rebecka Forsling
Stella Stenman
Stina Larsson
Filippa Rydensjö
Nanna Frih
Alma Mikaelsson
Stina Windås
Vilma Bjurman
Siri Jacobson
Liv Norberg
Frida Bäckman
Vilma Johansson
Maja Granqvist
Alva Nilsson
Stella Kolbrink Blomberg
Wilma Gäverth
Elsa Nordell
Stina Holmstedt
Ebba Swidén
Moa Törnqvist
Malin Fröberg
Nike Isaksson
Tyra Tjulander
Ida Backlund
Aurora Zune
Nova Fogelkvist
Klara Johnsson
Vilma Stolpe
Moa Thyni
Miranda Jensen
Isabell Lundholm
Emma Carlsson
 357   362   348   336   357   358
 298   274   310
 338   333   337   338   340   338
 377   373   382   371   374   387
 325   295   324
 319   300   313
 305   294   297
 229   274   300
 321   304   306
 319   311   333
 344   327   336   329   331   336
 329   328   335
 296   315   317
 267   288   291
 283   284   303
 322   311   324
 279   291     x 
 299   297   304
 289   260   286
 294   315   310
 323   316   325
 356   360   375   358   369   356
 297   327   326
 326   318   342   343   336   338
   x   268   263
 334   313   333
 358   300   334   338   345   343
 278   288   276
 264     x   285
 317   307   309
 293   290   301
 338   334   321   318   343   349
    F10 KULA 2,0      2014-01-11
1Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF6,62
2Tilda Bernhult -04KFUM Örebro6,59
3Rebecka Forsling -04Huddinge AIS6,48
4Emma Carlsson -04Istrums SK6,12
5Alva Nilsson -04KFUM Örebro5,96
6Nike Isaksson -04IFK Lidingö5,73
7Vilma Stolpe -04Götlunda IF5,64
8Ida Backlund -04Gefle IF5,58
9Vilma Johansson -04Motala AIF5,41
10Tyra Tjulander -04Västerås FK5,22
11Siri Jacobson -04Motala AIF4,84
12Isabell Lundholm -04KFUM Örebro4,76
13Stina Holmstedt -04Motala AIF4,54
14Aurora Zune -04Motala AIF4,49
15Liv Norberg -04IK Stål4,42
16Stella Kolbrink Blomberg -04Motala AIF4,32
17Malin Fröberg -04IFK Lidingö4,30
18Nova Fogelkvist -04Motala AIF4,23
19Stella Stenman -04KFUM Örebro4,22
20Moa Thyni -04Motala AIF4,19
21Miranda Jensen -04Motala AIF3,75
22Ebba Swidén -04Motala AIF3,35

    F9 60 M  HEAT 1    2014-01-12
1Sofia Hasler -05Västerås FK9,79FinalA
2Nora Eriksson -05Frövi IK10,52FinalA
3Alva Englund -05KFUM Örebro11,18
4Astrid Svensson -05Motala AIF11,27
5Louise Åhlund -05KFUM Örebro11,33
6Tuva Karlsson -05KFUM Örebro11,41
7Elsa Mattsson -05Åsbro GoIF11,95

    F9 60 M  HEAT 2    
1Ida Kindbom -05Skeninge IK10,84FinalB
2Runa Eriksson -05Stocksäters IF11,00FinalB
3Moa Kindbom -07Skeninge IK12,18
4Minna Aspling -05Wedevågs IF12,25
5Stella Holmquist -06KFUM Örebro12,59
6Hedda Lindberg -05KFUM Örebro12,77

    F9 60 M  HEAT 3    
1Elsa Johansson -05KFUM Örebro10,35FinalA
2Alicia Wood -05KFUM Örebro10,75FinalA
3Tilde Adolfsson -05Motala AIF10,87FinalB
4Alma Waller -05KFUM Örebro11,03FinalB
5Ilma Krivdic -05KFUM Örebro12,02
6Lea Lindgren -05Motala AIF12,17
7Tilda Granqvist -06KFUM Örebro12,32

    F9 60 M  HEAT 4    
1Sara Persson -05KFUM Örebro10,54FinalA
2Nora Malmgren -05Motala AIF10,93FinalB
3Moa Sköld -05KFUM Örebro11,00FinalB
4Hanna Brunke -05KFUM Örebro11,05FinalB
5Tyra Kusing -05KFUM Örebro11,51
6Cajsa Hermansson -05KFUM Örebro11,57
7Filippa Gawelin -05Örebro AIK12,02

    F9 60 M  HEAT 5    
1Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF9,57FinalA
2Elsa Söder -05Glanshammars IF10,42FinalA
3Hanna Andersson -05IK Stål10,47FinalA
4Thelma Gullberg -05Motala AIF11,04FinalB
5Svea Eklundh -05Motala AIF11,28
6Klara Pettersson -05KFUM Örebro11,39
7Filippa Börjeskog -06KFUM Örebro11,51

    F9 60 M  A-FINAL    2014-01-12
1Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF9,63
2Elsa Johansson -05KFUM Örebro10,30
3Elsa Söder -05Glanshammars IF10,37
4Hanna Andersson -05IK Stål10,37
5Sara Persson -05KFUM Örebro10,43
6Nora Eriksson -05Frövi IK10,49
7Alicia Wood -05KFUM Örebro10,65
-Sofia Hasler -05Västerås FKDNS

    F9 60 M  B-FINAL    
1Tilde Adolfsson -05Motala AIF10,59
2Alma Waller -05KFUM Örebro10,91
3Ida Kindbom -05Skeninge IK10,93
4Runa Eriksson -05Stocksäters IF10,99
5Hanna Brunke -05KFUM Örebro11,10
6Moa Sköld -05KFUM Örebro11,11
7Nora Malmgren -05Motala AIF11,18
8Thelma Gullberg -05Motala AIF11,26

    F9 400 M  HEAT 1    2014-01-11
1Svea Eklundh -05Motala AIF1.28,68
2Nora Malmgren -05Motala AIF1.29,66
3Hanna Brunke -05KFUM Örebro1.31,84
4Thelma Gullberg -05Motala AIF1.31,96
5Moa Kindbom -07Skeninge IK1.35,58
6Tuva Karlsson -05KFUM Örebro1.36,69
7Julia Söderholm -05Frövi IK1.41,61

    F9 400 M  HEAT 2    
1Agnes Strandman -05Västerås FK1.19,73
2Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF1.23,60
3Sara Persson -05KFUM Örebro1.28,11
4Ida Kindbom -05Skeninge IK1.28,50
5Nora Eriksson -05Frövi IK1.29,01
6Tilde Adolfsson -05Motala AIF1.30,02
7Louise Åhlund -05KFUM Örebro1.34,29
8Hanna Andersson -05IK Stål1.35,74

    F9 400 M  SAMLAD LISTA    
1Agnes Strandman -05Västerås FK1.19,73
2Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF1.23,60
3Sara Persson -05KFUM Örebro1.28,11
4Ida Kindbom -05Skeninge IK1.28,50
5Svea Eklundh -05Motala AIF1.28,68
6Nora Eriksson -05Frövi IK1.29,01
7Nora Malmgren -05Motala AIF1.29,66
8Tilde Adolfsson -05Motala AIF1.30,02
9Hanna Brunke -05KFUM Örebro1.31,84
10Thelma Gullberg -05Motala AIF1.31,96
11Louise Åhlund -05KFUM Örebro1.34,29
12Moa Kindbom -07Skeninge IK1.35,58
13Hanna Andersson -05IK Stål1.35,74
14Tuva Karlsson -05KFUM Örebro1.36,69
15Julia Söderholm -05Frövi IK1.41,61

    F9 LÄNGD ZON      2014-01-11
1Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF3,48
2Elsa Söder -05Glanshammars IF3,23
3Nora Eriksson -05Frövi IK3,22
4Hanna Andersson -05IK Stål3,19
5Alma Waller -05KFUM Örebro3,18
6Elsa Johansson -05KFUM Örebro3,12
7Agnes Strandman -05Västerås FK3,10
8Sara Persson -05KFUM Örebro3,06
9Maja Särnholm -05KFUM Örebro2,88
10Louise Åhlund -05KFUM Örebro2,88
11Ida Kindbom -05Skeninge IK2,84
12Nora Malmgren -05Motala AIF2,76
13Svea Eklundh -05Motala AIF2,74
14Julia Söderholm -05Frövi IK2,72
15Klara Pettersson -05KFUM Örebro2,72
16Tilde Adolfsson -05Motala AIF2,68
17Thelma Gullberg -05Motala AIF2,59
18Tuwa Karlsson -05KFUM Örebro2,54
19Ilma Krivdic -05KFUM Örebro2,49
20Astrid Svensson -05Motala AIF2,42
21Moa Kindbom -07Skeninge IK2,39
22Lea Lindgren -05Motala AIF2,29
23Tyra Hermansson -05KFUM Örebro2,23
24Tilda Granqvist -06KFUM Örebro2,10
25Stella Holmquist -06KFUM Örebro2,08
26Filippa Gawelin -05Örebro AIK1,97

Julia Söderholm
Nora Malmgren
Astrid Svensson
Louise Åhlund
Sara Persson
Alma Waller
Filippa Gawelin
Tilde Adolfsson
Ilma Krivdic
Nora Eriksson
Tuwa Karlsson
Hanna Andersson
Thelma Gullberg
Stella Holmquist
Elsa Johansson
Tilda Granqvist
Tyra Hermansson
Ida Kindbom
Meja Törnqvist
Maja Särnholm
Klara Pettersson
Lea Lindgren
Elsa Söder
Agnes Strandman
Moa Kindbom
Svea Eklundh
 209   272   269
 257   276   272
 242   226   233
 265   288   244
 306     x     x   297   302   300
 272   292   288   297   296   318
 179   197   182
 250   240   268
 249   231   230
 298   292   282   290   322   301
 250   211   254
 308   318   305   309     x   319
 238   236   259
 208   208   208
 300   312   303   299   294   291
 210   201   207
 222   223   218
 272   271   284
 327   298   319   325   341   348
 288   275   279
 265   272   268
 229   218   212
 307   317   308   323   310   303
 291   277   265   279   310   268
 239   230   235
 252   274   260
    F9 KULA 2,0      2014-01-12
1Hanna Andersson -05IK Stål6,16
2Meja Törnqvist -05Åsbro GoIF6,06
3Klara Pettersson -05KFUM Örebro5,08
4Elsa Söder -05Glanshammars IF4,52
5Nora Eriksson -05Frövi IK4,12
6Moa Sköld -05KFUM Örebro4,04
7Louise Åhlund -05KFUM Örebro4,02
8Runa Eriksson -05Stocksäters IF3,98
9Ida Kindbom -05Skeninge IK3,97
10Lea Lindgren -05Motala AIF3,89
11Svea Eklundh -05Motala AIF3,84
12Filippa Börjeskog -06KFUM Örebro3,82
13Tilde Adolfsson -05Motala AIF3,79
14Edit Laurila -05KFUM Arvika3,72
15Alma Waller -05KFUM Örebro3,50
16Minna Aspling -05Wedevågs IF3,33
17Hanna Brunke -05KFUM Örebro3,22
18Alva Krona -06Karlskoga FIF3,09
19Thelma Gullberg -05Motala AIF2,57
20Tilda Granqvist -06KFUM Örebro2,28

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram